PDA

Επιστροφή στο Forum : Τσάγια κερασμένα με αγάπη....

Σελίδες : 1 2 [3] 4 5 6

nikolaras
19-12-2004, 12:50
Δεν είναι πολύ πιο ψηλό, είναι απλά λίγο πιο ψηλό! Το έχω βάλει δίπλα-δίπλα με Yaraki ενός φίλου και έχω δει την διαφορά!Το yaris 1000 kai 1300 ειναι πιο ψηλα απο το ts νομιζω 1,5 ποντους

vamp
19-12-2004, 17:22
Δεν είναι πολύ πιο ψηλό, είναι απλά λίγο πιο ψηλό! Το έχω βάλει δίπλα-δίπλα με Yaraki ενός φίλου και έχω δει την διαφορά!Το yaris 1000 kai 1300 ειναι πιο ψηλα απο το ts νομιζω 1,5 ποντους
Ααα! Με 1.3 το είχα συγκρίνει! :?
Πάντως τα ύψη έχουν ως εξής :
Yaris 1.0 : 1500mm
Yaris 1.3 : 1485mm
Yaris TS : 1485mm
Ignis S. : 1.525mm

Jim_TSport
19-12-2004, 19:43
ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩΣ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΟΝΤΡΟΥΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΠΕΤΥΧΕΙ IGNIS ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ :lol:

nikolaras
19-12-2004, 19:59
Με το δικο σου το ignis δεν εχει καμια τυχη,θα τον κερασεις αφθονο τσαγακι,οπως θα γινει σιγουρα και με το δικο μου :D :D

biofotos
20-12-2004, 00:02
"Μηδένα προ του τέλους μακάριζε" (ή κακάριζε)
Σωκράτης 8)

vamp
20-12-2004, 00:08
Θέλω να ζητήσω sorry αλλά μάλλον η Toyota στο site έχει λάθος! :oops:
Λογικά το 1.3 θα έχει το ίδιο ύψος με το 1.0 (1500mm) αφού το TS είναι χαμηλωμένο (1485mm)/

Ted
20-12-2004, 15:34
... Το μόνο που με λυπεί είναι ένα δημοσίευμα πριν από 3 μήνες όπου ένα ακατονόμαστο έβαλε φίλτρο εξάτμιση και πήρε άλογα που εγώ θα δω μόνο με τουλάχιστον άλλες 3 παρεμβάσεις και 3000 ευροπουλα.
...

Ναι με διαφορά 7c μεταξύ των δυναμομετρήσεων και απο εξατμισά που προσωπικά έχω ακούσει τα χειρότερα.
Μην ακούς τι γράφουν τα περιοδικά.

proedros
21-12-2004, 09:30
dyskolo na mhn pisteyeis oti grafei ena kalo periodiko ayt/toy.
pantws gia ts den exw dei kanena projectaki.......
kai ayto me enoxlei.....para poly

MAOURO
24-12-2004, 10:59
ΗΜΕΡΑ: ΠΕΜΠΤΗ
ΩΡΑ: 03:00 ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΤΟΠΟΣ: ΛΙΜΑΝΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΔΟΣ ΓΟΥΝΑΡΗ-ΠΑΡΑΛΙΑ
AYTOKINHTA: ΤS ΜΠΛΕ vs 1300 ΜΑΥΡΟ (ΕΓΩ)
KONΤΡΑ: ΦΙΛΙΚΗ
ΑΤΟΜΑ: 1300(1+1) - ΤS (1)
ΦΤΙΑΞΙΜΑΤΑ: TO ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΡΑ-ΜΑΜΙΣΙΟ, ΤΟ TS ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΕΞ. ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΕΠΙΣΗΣ ΜΑΜΑ.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: 2-3 ΠΕΛΩΩΩΡΙΕΣ ΚΑΝΑΤΕΣ ΤΣΑΙ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ(ΥΠΕΡ ΤΟΥ TS ΦΥΣΙΚΑ)

ΥΓ.ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ TS TURBO!!!!!!!

monacular
24-12-2004, 11:02
H VILLAGE ENTERTAIMENT ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΤΕ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΤΗΣ. :lol:

ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΣ!!! :D

nikolaras
25-12-2004, 10:02
ΗΜΕΡΑ: ΠΕΜΠΤΗ
ΩΡΑ: 03:00 ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΤΟΠΟΣ: ΛΙΜΑΝΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΔΟΣ ΓΟΥΝΑΡΗ-ΠΑΡΑΛΙΑ
AYTOKINHTA: ΤS ΜΠΛΕ vs 1300 ΜΑΥΡΟ (ΕΓΩ)
KONΤΡΑ: ΦΙΛΙΚΗ
ΑΤΟΜΑ: 1300(1+1) - ΤS (1)
ΦΤΙΑΞΙΜΑΤΑ: TO ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΡΑ-ΜΑΜΙΣΙΟ, ΤΟ TS ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΕΞ. ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΕΠΙΣΗΣ ΜΑΜΑ.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: 2-3 ΠΕΛΩΩΩΡΙΕΣ ΚΑΝΑΤΕΣ ΤΣΑΙ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ(ΥΠΕΡ ΤΟΥ TS ΦΥΣΙΚΑ)

ΥΓ.ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ TS TURBO!!!!!!!Μου αρεσει η σκεψη σου για το τελικο συμπερασμα :D :D ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

MOΡΦΕΑΣ
27-12-2004, 10:02
to ts einai 2 pontoys xamilotero apo to 1.3........tsekarismeno!!!

tora gia kontroyles......την πεμπτη που περασε τσακισα ενα corsa 1.4 sthn βουλιαγμενης.....ξεκινησαμε απο τριτες.......οχι τεραστια διαφορα αλλα το τσαι ''lipton yaris tea '' το ηπιε!!!

nikolaras
11-01-2005, 21:03
Tι εγινε ρε παιδια??? Δεν εχει τσαι το 2005?Εμενα μου κολανε συνεχεια ibizakia, 3,4 εχω χασει το λογαριασμο,κιτρινα ασπρα ,μαυρα,εχει γεμισει ο τοπος εδω στα Τρικαλα,γιαυτο πηρα και εγω ενα δοχειο με lipton,ετσι για να μην μεινει κανενα με παραπονο,επισης κερασα πολυ τσαι σε ενα 206 1600 ,αυτο με το ηλεκτρονικο γκαζι,το παλικαρι το πετυχα στον δρομο και ειχαμε ενα πολυ καλο τετατετ,με νικητη βεβαια εμενα!!!!Βεβαια,δεν του εφτανε αυτο ηθελε και απο το φαναρι,εκει τα ειδε ολα,ειδε τον κολο μου να γραφει www.yarisclub.gr χαχαχαχα!!!!

MOΡΦΕΑΣ
12-01-2005, 09:48
ΕΓΩ ΤΑ ΕΣΤΗΣΑ ΑΠΟ ΦΑΝΑΡΙ ΜΕ STARLET 1.3.......ANETH NIKH!!!

OSO GIA TA IBIZA DEN MOY KOLLANE......AYTA ME TA 101 ALOGA EINAI THS PLAKAS.....KALA DEN SYZHTO GIA AYTA ME TA 75PS.......

Ted
12-01-2005, 16:02
Περάσατε ibiza :?:
Μπάααα πώς :?: Με τί :?: Μα καλά τι έχετε? Αυτά μόνο με turbo μπορούμε να τους ρίξουμε και άν... :!:

nikolaras
12-01-2005, 19:42
Εδω στο χωριο μου εχει καμια δεκαρια καραφτιαγμενα ,μιλαμε για ibizomania,αλλα οταν με βλεπουν υποχρεωτικα κανουν στην ακρη,γιατι αλλιως.....ο nikolaras δεν παιζει,το εμαθαν το παιχνιδι,με ρωτουν συχνα ,καλα ποσα αλογα ειναι?τους λεω 162 χαχαχαχαχα, α γιαυτο δεν μπορουμε να σε πιασουμε,μου λενε!!!!!!!!

MOΡΦΕΑΣ
13-01-2005, 10:13
ΝΑΙ....ΝΑΙ ΤΑ ΙΒΙΖΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ......ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 200 ΑΛΟΓΑ ΑΜΑΞΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ......

gerokost
15-01-2005, 09:18
Κανονίστε τίποτα ρε σείς..
Περιμένω pm για φιλικό ανοιγματάκι.

gerokost
15-01-2005, 09:23
Υπάρχει και msn διαθέσιμο πλέον :)
Κάντε με add να κανονίσουμε.

nikolaras
15-01-2005, 22:43
Gerocost που εισαι ρε θηριο?Καλη χρονια,με πολλα γκαζια.Να σε ρωτησω κατι ,σημερα τα εβαλα με ενα καινουργιο topgun μου φαινεται εγραφε ice πισω αυτο 115 αλογα εχει?Δεν το ειδα και πολυ δυνατο για 115 αλογα,γιατι τον εφαγα και στην τελικη και στις επιταχυνσεις απο τα 80 και απο τα 120,ασε που εφαγε και 1 διπλοπροσπεραση στην 4η,εκει γυρω στα 140 εχει πολυ δυναμη το δικο μου,και να φανταστεις οτι ειχα βαλει απο ελευθερο πρατηριο την πιο φτηνη βενζινη,μηπως ειναι αρκετα βαρυτερο το ibiza ποσα ειναι?

dimitrios
15-01-2005, 23:51
εγώ πάντως ήπια τσαγάκι από οpel astra turbo coupe :oops: :oops:
ήθελα και τα 'παθα.200 αλόγατα είναι αυτά.
μιλάμε για πολύ δύναμη,με το που πιάνει πρόσφυση απογειώνεται :evil:

nikolaras
15-01-2005, 23:56
E βρε Δημητρη μου τα προσεχουμε αυτα,βλεπουμε πρωτα τι αμαξι ειναι,και μετα κερναμε τσαγακι!!!!

dimitrios
16-01-2005, 00:13
E βρε Δημητρη μου τα προσεχουμε αυτα,βλεπουμε πρωτα τι αμαξι ειναι,και μετα κερναμε τσαγακι!!!!

πόνταρα στο ότι βρεγμένο+ τούρμπο θα είχε πολύ σπινιάρισμα οπότε θα ξεκινούσα πρώτος.Έτσι και αλλιώς μετά από 30 μέτρα οι 2 λωρίδες γινόταν μία οπότε μόνο με την πρώτη ήθελα να τον "πάρω".Αλλά δεν σπίνιαρε σχεδόν καθόλου (ζήτω η αγγλική άσφαλτος!-Ζήτω τα esp!)

gerokost
16-01-2005, 07:02
Gerocost που εισαι ρε θηριο?Καλη χρονια,με πολλα γκαζια.Να σε ρωτησω κατι ,σημερα τα εβαλα με ενα καινουργιο topgun μου φαινεται εγραφε ice πισω αυτο 115 αλογα εχει?Δεν το ειδα και πολυ δυνατο για 115 αλογα,γιατι τον εφαγα και στην τελικη και στις επιταχυνσεις απο τα 80 και απο τα 120,ασε που εφαγε και 1 διπλοπροσπεραση στην 4η,εκει γυρω στα 140 εχει πολυ δυναμη το δικο μου,και να φανταστεις οτι ειχα βαλει απο ελευθερο πρατηριο την πιο φτηνη βενζινη,μηπως ειναι αρκετα βαρυτερο το ibiza ποσα ειναι?

Καλή χρονια :)
Το Top Gun μόνο στα όνειρά του είναι 115 άλογα..
Βγάζει περίπου στα 108-110 maximum , αλλα το αδικούν οι 16άρες με το 205 λάστιχο και το συνολικό του βάρος που ξεπερνάει τα 1100 κιλά.
Τα Yarakia απ ότι ξέρω παίζουν στα 900(κιλά)και κάτι.
Οπότε, με την αναλογία ίππων/κιλά άν έχεις ακόμα και λιγότερα άλογα, το περνάς :)
Θυμάσαι το videaki..τότε δέν είχα κάν εξάτμιση και πειραματιζόμουν ακόμα στο πρόγραμμα, το οποίο φτιάχτηκε ακόμα πιό πολύ στα ψηλα :twisted:
Επίσης έχουν γίνει και πειράματα στην εξαγωγή.
Είδωμεν.

Κανα Yaris 1300άρι 1ο στάδιο (ΦΠΕ) υπάρχει στην Αθήνα ρε παιδιά ??

nikolaras
16-01-2005, 08:59
Διαβασα σε ενα περιοδικο,το car συγκεκριμενα,στα τεχνικα χαρακτηριστικα και γραφει οτι τα top gun εχουν 115 αλογα και 0-100 10,9 δευτερολεπτα και τελικη 191 χιλ. τα sport με 101 αλογα εχουν ακριβως τα ιδια χαρακτηριστικα,πως γινεται αυτο?Το δικο σου τοχεις δυναμομετρησει?

gerokost
16-01-2005, 09:16
Και απο πότε τα περιοδικά γράφουν σωστά νούμερα?
Έλα ρε Νικόλα, όποιοι πάρουν τα περισσότερα, γράφουν παπάδες, όποιος δεν πάρει τίποτα, τα θάβει.
Το δικό μου, ναί το έχω δυναμομετρήσει και είναι περίπου στα 117 με 14 και κάτι ροπή.

Jim_TSport
16-01-2005, 12:25
ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΤΑΝ ΠΕΤΥΧΑΙΝΩ IBIZA ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΚΑΙ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΩΝ ΚΙΝΕΖΟ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΡΟΦΥΛΑΧΤΗΡΕΣ ΑΠΟ 1300 ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΙΑΖΩ ΜΕ ΤΣΠΟΡΤ:lol:

gerokost
16-01-2005, 12:44
Εσύ να παίζεις με ομοίους σου :)
Πχ κανα Ignis sport...

Jim_TSport
16-01-2005, 14:50
ENNOEITE OTI KANOYME ΠΛΑΚΑ ΕΞΑΛΟΥ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΜΑ ΚΑΙ Η ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ :wink: ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΕ IGNIS ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΡΕΛΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΗΜΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΔΥΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΝΩ ΣΤΗ ΤΡΙΤΗ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΜΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΔΩ Η ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ TO AYTOKINHTO MOY EINAI ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΗΜΕΝΟ 117ΑΛΟΓΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΑΛΟΓΑΚΙΑ ΑΚΟΜΗ :wink:

gerokost
16-01-2005, 23:08
Καλά ,μπορεί να ήταν και μαμά ο άλλος, ή κουλός , ή οτιδήποτε, ή (πολύ πιθανό) να πάει πολύ καλά το Tsport σου.
Εννοείται ότι μιλάω πάντα σε φιλικό επίπεδο, και εκτιμώ που μερικοί το καταλαβαίνουν :)

Ted
17-01-2005, 09:35
gerokost καλημέρα!
Ένα φιλαράκι μου πείρε το 14ρι το ibiza , με τα 105 ονομαστικά. Πόσα πραγματικά είναι αυτά τα άλογα?

gerokost
17-01-2005, 09:52
Με τα 100 ονομαστικά θα εννοείς.
Αυτά παίζουν απο 96-103 άλογα (στρόφαλο-δυναμομετρημένα)

nikolaras
17-01-2005, 10:22
Και εγω θελω πολυ να ανοιξω με ignis sport αλλα δεν εχει πολλα εδω,ενα που πετυχα ειχε και παιδι μεσα,οποτε ακυρο,αλλα που θα μου παει δεν θα βρω!!!

Miltos
17-01-2005, 10:39
ΚΑΛΗΜΕΡΑ gerokost ΕΙΠΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΜΙΛΑΜΕ ΦΙΛΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΞΕΦΥΓΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΦΕΡΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ SITE ΣΑΣ ΣΚΙΖΕΙ!!! :lol:

MOΡΦΕΑΣ
17-01-2005, 11:48
ΥΑRIS 1.3 VS IBIZA 101 = 1-0 ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ!!!!!!!

gerokost
17-01-2005, 11:53
Τα πάμε μία ?

MOΡΦΕΑΣ
17-01-2005, 12:00
ΑΝΕΤΑ......ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ Κ ΕΝΑ ΦΙΛΤΡΟ ΑΕΡΟΣ.....

gerokost
17-01-2005, 12:05
Οκ, κανένα πρόβλημα.
Να το κανονίσουμε μέσω pm's μέσα στην εβδομάδα, είσαι ελεύθερος?

MOΡΦΕΑΣ
17-01-2005, 13:11
OK OΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ......ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ.......ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΣΩ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ!!

biofotos
17-01-2005, 16:59
Βρε σιχαμένοι :shock: , βρήκατε από εδώ μέσα ΔΗΜΟΣΙΑ να κανονίσετε "αυτοσχέδιους αγώνες" ; Θα μας πάνε μέσα.
Το club επίσημα [glow=red:87ebcf0980]ΔΕΝ υποστηρίζει τέτοιου είδους εκδηλώσεις[/glow:87ebcf0980].

Τέλος πάντων αφού κάνετε ότι κάνετε, ενημερώστε κι εμάς για το αποτέλεσμα :twisted:

Ted
17-01-2005, 17:14
ΑΑααααν το κανονίσετε στείλτε μου ένα pm με το μέρος και την ώρα.

MOΡΦΕΑΣ
21-01-2005, 08:21
λοιπον βουλιαγμενης χτες τσαγιασα ενα corsaki k ena huyndai atos ......(ενταξει ειμαι τραγικος τα βαζω κ με huyndai!!!)......μιλαμε για πολλες καροτσες κ καροτσια!!!

gerokost
22-01-2005, 21:11
Ibiza - Yaris σημειώσατε 1 με σκόρ 2-0 :)

nikolaras
22-01-2005, 21:18
Κοιτα Νικολα νατα βαλεις με κανενα 1,3 φτιαγμενο του ΜΟΡΦΕΑ ειναι σχεδον μαμα,εγω περιμενα να τον περασεις για να λεμε την αληθεια,καταρχην το δικο σου εχει 117 αλογα ,ετσι δεν ειχες πει?Αντε τωρα που θα ρθεις στα Τρικαλα θα τα βαλουμε και μαζι!!!

gerokost
23-01-2005, 01:02
Εγώ τί είπα πρίν ανοίξουμε στο τόπικ εδώ ?
Φέρτε μου ένα..
Α, και το οτι δεν προγραμματίζεστε εύκολα (επειδή χρειάζεστε παράλληλο εγκέφαλο) δέν πάει να πεί οτι είναι μαμά κάποιος. (επειδή φοράει μόνο φίλτρο-εξάτμιση)

Ούτως ή άλλως αυτές οι διαφορές καλύπτονται απο το βάρος και απο τις κοντύτερες σχέσεις του 1.3

Αυτά.
Νικόλα όταν έρθω θα τα πούμε :)

nikolaras
24-01-2005, 01:49
Ποιο βαρος βρε Νικο??? Με 3 ατομα ημουνα ,απο το ts εισαι ακριβως 125 κιλα βαρυτερος,αρα εγω ειχα περισσοτερο βαρος απο οτι το top gun το καινουργιο με τα 115 αλογα ,που το εφαγα στη μαπα για περισσοτερο απο 40 χιλιομετρα,το περιμενα για κοντρα!!!!!!!δεν μπορουσε να με φτασει!!!!
Ελα τωρα μην τρελαινεσαι,εξαλλου εχεις και 100 κυβικα παραπανω απο του Μορφεα ,μην το ξεχνας αυτο,και εισαι και πειραγμενος σε προγραμμα.Και οτι δεν προγραμματιζομαστε ευκολα αυτο ειναι μια αληθεια,αλλα τις μακροχρονιες συνεπειες μαλλον δεν τις εχεις ψαξει,γιατι για να χαλασει εγκεφαλος της toyota πρεπει να γραφτει στο βιβλιο gines,ενω απο τη seat ,τα ξερεις απο μονος σου. Οτι πληρωνεις παιρνεις.ΝΟΜΟΣ.

Ted
24-01-2005, 09:49
Φίλε μου σε πιάνω αδιάβαστο.
Το 1.3 δεν έχει κοντύτερες σχέσεις. Ίσα ίσα που είναι εκνευριστικά μακριές.

gerokost
24-01-2005, 11:02
Δέν ήθελα να το γράψω ρε παιδιά..
Αλλά ΤΙ σχέση έχουν οι εγκεφάλοι μας ρε Νίκο????!!!!!

Αυτό περίμενα πάντως απο εσάς .. ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ...
Καλά γράφετε πίσω απο το pc σας , αφού στο δρόμο είστε πίσω, τουλάχιστον κεράστε τα τσαγάκια σας virtually.

Άντε γειά.

biofotos
24-01-2005, 11:22
Ρε παιδιά τα αποτελέσματα εξηγούνται με πολύ - πολύ απλή λογική. Το αυτοκίνητο του φίλου μας gerokost έχει τόσο μεγαλύτερο σε κυβικά όσο και δυνατότερο σε ισχύ κινητήρα (τουλάχιστον 10-15% περισσότερο). Το να σας πάρει τα σώβρακα είναι το πλέον λογικό αποτέλεσμα. Το να ψάχνετε δικαιολογίες σημαίνει ότι δεν βλέπετε μπροστά σας. Τι κάθεστε και συζητάτε για εγκέφαλους και σχέσεις ταχυτήτων. Αυτοί οι παράγοντες μετρούν μόνο σε ίσης ιπποδύναμης αυτοκίνητα. Όσον αφορά το IBIZA το αυτοκίνητο δεν είναι PASSAT σε βάρος. Η διαφορά δεν είναι τόσο τρομερή.
Από εκεί και πέρα, ο άνθρωπος σας είπε καθαρά "φέρτε μου ένα πρώτου σταδίου όπως είναι και το δικό μου". Ήρθε, έχασε, τελείωσε. Το σωστότερο είναι να παραδεχτείτε αυτό που λέει οι κοινή λογική και να ξεκινήσει μια νέα σύγκριση μεταξύ του αυτοκινήτου του φίλου μας και κάποιου φτιαγμένου TS το οποίο παίζει σχεδόν στην ίδια κατηγορία από πλευράς ιπποδύναμης(εφόσον όλα τα μέλη το επιθυμούν). Η υγιέστερη αντίδραση θα ήταν να αρχίσετε να ψάχνεστε περαιτέρω ώστε την επόμενη φορά να τον αποστομώσετε.
Πάντως κι εγώ σιχαίνομαι τα "φίδια" που κατά καιρούς γράφονται εδώ μέσα... Το άλλο πράγμα που σιχαίνομαι είναι ότι ελάχιστοι όταν μιλούν για φιλικές κόντρες το εννοούν πραγματικά. Φιλική σημαίνει μετά την κόντρα να πάμε για καφε (ή τσαγάκι) και να το καλαμπουρίσουμε. Δεν νομίζω ότι έγινε ποτέ κάτι τέτοιο. Το μόνο που βλέπω είναι μούτρα... :(

ΥΓ. Ξέρετε ότι το YARIS 1.3 με κομπρέσσορα ΤΤΕ φτάνει τα 114 άλογα (ΕΠΙΣΗΜΑ) ; Τα cup με το ζόρι φτάνουν τα 112 - 113 (ΕΠΙΣΗΜΑ). Άρα ούτε καν κι έτσι δεν φτάνετε το IBIZA. Ένα απλό 1300άρι με βία φτάνει τα 100 άλογα με φίλτρο - εγκέφαλο - εξάτμιση. Το τελικό συμπέρασμα είναι την επόμενη φορά να διαλέγετε με περισσότερη σύνεση και λογική, αντίπαλο.

MOΡΦΕΑΣ
24-01-2005, 12:25
ΛΟΙΠΟΝ ΩΡΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ Κ ΕΓΩ.......ΟΝΤΩΣ ΗΠΙΑ ΤΣΑΓΑΚΙ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΝΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ IBIZA TOY NIKOY......EΓΩ ΤΑ ΕΣΤΗΣΑ ΓΙΑ ΧΑΒΑΛΕ Κ ΑΣ ΗΜΟΥΝ 30 ΑΛΟΓΑ ΜΕΙΟΝ........ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ Κ ΣΤΟΝ GEROKOST ΤΟ ΠΙΟ ΔΙΚΑΙΟ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΑ ΣΤΗΣΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΤS.......EΓΩ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΤΣΑΓΙΑΖΩ ΤΟ ΙΒΙΖΑ ΜΕ ΤΑ 101 ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΚΑΠΟΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΤΗΣΟΥΜΕ........ΟΠΩΣ Κ Ο ΜΟΝΑCULAR ΗΠΙΕ ΤΣΑΙ ΑΠΟ ΙΒΙΖΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΡΑΦΤΙΑΓΜΕΝΟ OΠΟΤΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΔΙΚΕΣ ΣΥΓΚΡΙΣΕΙΣ.....Κ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ.....ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΑΓΚΕΣ.........ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΟΝΤΡΑ 1.3 YARIS VS ΙΒΙΖΑ 75 Η ΑΝΤΕ ΤΟ 101..........ΦΙΛΙΚΑ!!!

Ted
24-01-2005, 13:24
Σας αρέσει αυτή η κατάσταση και η αντιμετώπιση?
Εμένα προσωπικά με προσβάλει.

Ο gerokost είπε πόσα άλογα ήταν και τι αναβαθμίσεις είχε κάνει και ο Μορφέας που τα ήξερε αυτά και ήταν και υποδεέστερος σε θέμα βελτίωσης ήθελε και άνοιξαν. Δικό τους θέμα. Είχα πάει και εγώ μαζί με τον monacular και είδα τα αποτελέσματα. Η διαφορά ήταν πολύ μεγάλη και προσωπικά την περίμενα. Τώρα αν κάποιος θέλει να πει ότι δεν έπρεπε να ανοίξει με 1.3 , ή ότι αφού ήταν τόση η διαφορά στα άτια γιατί τα έβαλαν και άλλες δικαιολογίες που έχασε ο Μορφέας ας πει του gerokost να τα πάνε μαζί του. Και στο κάτω κάτω όποιος ενδιαφέρθηκε κατέβεικε να δει την κόντρα και συγνώμη αν κάνω λάθος γιατί δεν είπε τίποτα κανείς από εμάς. Γιατί να μπαίνει το club σε αυτή την κατάσταση.

Και σας παρακαλώ όλους να δέχεστε κάποια πράγματα ακόμα και τις ήττες και να μην προσπαθείτε να καλύψετε το γεγονός. Στο κάτω κάτω ο gerokost νομίζω ότι είναι πρόθυμος να ανοίξει με όποιον από εμάς είτε με 1000ρι-1300ρι-Ts και να πάμε ύστερα και για ένα καφεδάκι.

Και τέλος για να μην παρεξηγούμαστε με το τι διαβάζει ο καθένας και πώς το εκλαμβάνει, το post που έστειλα ως απάντηση στον gerokost ήταν για το λάθος που έκανε σχετικά με το σασμάν του 1.3 και όχι δικαιολογίες μίας και δεν μου ταιριάζουν.

MOΡΦΕΑΣ
24-01-2005, 13:34
ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΛΕΜΕ......ΠΗΓΑ-ΕΧΑΣΑ ........ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.....ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ!!!!ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ GEROKOST DEN EΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΧΩΡΑΦΙΑ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!!!

ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΗΤΑΝ Η ΚΟΝΤΡΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΕΤΑΞΥ ΕΜΕΝΑ Κ ΤΟΥ MONACULAR.......YARIS 1.3 VS YARIS 1.3 .........DEN EIΣΤΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟΙ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ????

ImeLmaN
24-01-2005, 13:43
ε μια που το εφερε η συζητηση για πες μας

Υ.Γ. Μαζντα ΜΧ-3 στα Μελλισια κοντεψε να τρακαρει δυο φορες χαζευοντας στον καθρεπτη τον ρυθμο που τον μαζευα....

nikolaras
24-01-2005, 16:43
ΜΟΡΦΕΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ,ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΤΙ ΑΝΟΙΞΕΣ ΜΕ ΤΟΝ MONACULAR.
Φιλε Νικο GEROCOST εγω δεν πηγα να δικαιολογησω τον Μορφεα,εξαλλου ειπα οτι δεν πιστευα να σε περασει,ξεκαθαρα,ποιες ειναι οι δικαιολογιες?Ο αγωνας ηταν απλως ανισος.

dimitrios
24-01-2005, 18:11
εγώ το μόνο που θέλω να πω είναι ότι σε μία κόντρα παίζουν πάρα πολλοί παράγοντες ρόλο και ο πιο σημαντικός παράγοντας είναι ο οδηγός.
στην Ελλάδα υπαρχουν περίπου 30 άτομα που γνωρίζουν πως να ξεκινήσουν τέλεια ένα αυτοκίνητο. ότι άλλο και να συζητάμε είναι απλώς περιττο.

Peter Ioannou
24-01-2005, 21:43
.... Μαζντα ΜΧ-3 ..... :?:

monacular
25-01-2005, 08:26
ΩΡΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΗΤΑΝ 1.4 ΜΕ ΤΑ 101 ΑΛΟΓΑ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΓΚΑΖΙ ΜΕ ΒΕΛΤΙΩΜΕΝΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗ,ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗ,ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΚΟΝΤΟ ΣΑΣΜΑΝ.Ε ΑΝΤΕ ΠΙΑΣΤΟ.ΠΡΩΤΗ ΦΕΥΓΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΜΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΝΟΙΓΕΙ.Ε ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ.ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΡΟΤΣΕΣ.ΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ;ΤΩΡΑ ΗΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ GEROKOST ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ 100 KM/H ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΛΟΓΩ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΓΚΑΖΙΟΥ.
ΑΣ ΕΡΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ.ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟ MORFEUS ΕΓΩ ΠΡΩΤΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΤΡΙΤΗ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΙΣΟ ΑΜΑΞΙ ΣΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ.Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΑΦΟΥ ΕΓΩ ΕΧΩ 195/50/15 ΚΑΙ Ο MORFEUS TA MAMA.
AYTA KAI ΟΠΟΙΟΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΞΑΝΑΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ.ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ ΚΙΑΛΛΟ.GEROKOST ΔΩΣΕ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ.

ImeLmaN
25-01-2005, 09:29
.... Μαζντα ΜΧ-3 ..... :?:

τι δεν καταλαβες το Μαζντα η το ΜΧ-3? :)

MOΡΦΕΑΣ
25-01-2005, 09:39
ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ......ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΜΑΣΑΜΕ ΡΕ.......ΟΥΤΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΝΤΡΕΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ PC MAΣ.......ΟΠΟΙΟΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΣΚΗΝΙΚΑ ...... ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ!!!

Jim_TSport
25-01-2005, 19:07
ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΤΑ ΙΜΠΙΖΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΒΑΡΙΑ ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΚΑΤΟ ΚΥΒΙΚΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΤΣΙ ΑΝΤΙΣΤΑΘΜΙΖΕΤΑΙ ΚΑΠΩΣ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΤΟ YARIS 1300 ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΚΡΥ ΣΑΣΜΑΝ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΙΜΠΙΖΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ 117 ΙΠΠΟΥΣ ΑΣ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΕ ΤΣΠΟΡΤ. ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΘΥΜΟ ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΔΥΟ ΑΤΟΜΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙ YARIS RULES !!!

MOΡΦΕΑΣ
26-01-2005, 09:19
ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ Κ ΕΓΩ........ΕΝΑ T SPORT NA RIXNEI KAROTSES (ΣΤΟ ΧΑΛΑΡΟΟΟΟ!!!!) ΣΕ ΕΝΑ TOP GUN!!!!

ΚΑΝΕΝΑΣ ΘΑΡΡΑΛΕΟΣ ΑΠΟ ΤΟ IBIZA CLUB YΠΑΡΧΕΙ????

Ted
26-01-2005, 10:11
Ηρεμίστε και αφήστε τις ατομικές προκλήσεις. Την επόμενη φορά θα οργανωθεί αλλιώς το πράμα μόνο μην βιάζεστε...

nikolaras
26-01-2005, 12:37
To top gun παει πραγματικα πολυ καλα,αλλα το ts δεν το πιανει με τιποτα,σας μιλαω εκ πειρας!!!!Το καλο ειναι οτι απο τη στιγμη που ξεκινανε τα 2 αυτοκινητα η διαφορα συνεχως μεγαλωνει,φτανει καποια στιγμη που το κοιτας απο τον καθρεφτη και ειναι πολυ-πολυ πισω!!!!!

gerokost
26-01-2005, 18:40
@<hidden> Μορφέας --> Πάλι χαλαρά ρε Μορφέα?
Τα τελευταία χαλαρά πάντως ήταν 2 κολώνες+..

@<hidden> Ted --> Να κανονίσω τίποτα Ted?

@<hidden> Νικολάρας --> Άλλα μου έλεγες στο msn :)

nikolaras
26-01-2005, 21:08
@<hidden> gerocost -->μαλλον δεν καταλαβες καλα εδω μιλαω για μαμα
top gun και οχι για φτιαγμενο σαν το δικο σου

Peter Ioannou
26-01-2005, 21:16
.....τι δεν καταλαβες το Μαζντα η το ΜΧ-3? :)
Άνθρωποι είμαστε και σφάλματα κάνουμε. :oops:
Το κανονικό είναι το :!: που είναι ακριβώς δίπλα....
Πάνος.

Ted
27-01-2005, 09:32
gerokost θα σε ειδοποιήσω εγώ :)

MOΡΦΕΑΣ
27-01-2005, 12:59
gerokost K EΓΩ ΑΝ ΤΑ ΕΣΤΗΝΑ ΜΕ ΕΝΑ SEICENTO 1.2 ME 60 ALOGA.......ΔΗΛΑΔΗ ΔΙΑΦΟΡΑ 100ΚΥΒΙΚΑ ΠΑΝΩ ΕΓΩ Κ 27 ΑΛΟΓΑ.....ΟΣΗ ΗΤΑΝ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΔΗΛΑΔΗ....... ΘΑ ΕΒΛΕΠΕΣ ΠΟΣΕΣ ΚΑΡΟΤΣΕΣ ΘΑ ΤΟΥ ΕΡΙΧΝΑ!!!!!!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΜΙΑ ΔΙΚΑΙΗ ΚΟΝΤΡΑ T SPORT VS TOP GUN.........

biofotos
27-01-2005, 18:11
Δηλαδή gerokost αν σου ρίξω μερικές κολωνίτσες εγώ και μετά βγω και σε κάνω ρόμπα στο IBIZA CLUB ότι έχασες από χιλιάρι θα σου αρέσει; Η συμπεριφορά σου είναι εντελώς παιδιαρίστικη.

Miltos
27-01-2005, 18:27
ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΙΑ ΨΙΛΗ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ.ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΣΟΥ ΚΙ ΑΣ ΕΙΜΑΙ 1300.

gerokost
27-01-2005, 19:54
Δηλαδή gerokost αν σου ρίξω μερικές κολωνίτσες εγώ και μετά βγω και σε κάνω ρόμπα στο IBIZA CLUB ότι έχασες από χιλιάρι θα σου αρέσει; Η συμπεριφορά σου είναι εντελώς παιδιαρίστικη.

Δέν νομίζω να είπα κάτι το οποίο δέν έχει βάση..
Μιλάω με γεγονότα και πραγματικά συμβάντα απλώς.

Ρε συ Μορφέα, επειδή με γνώρισες και απο κοντά , καί εσύ Ted, με γνωρίσατε σαν χαρακτήρα και δεν νομίζω να σας έδωσα κάποια κακή άποψη.

Και κάτι άλλο...πώς ξεχωρίζετε τα 1200 (64 άλογα) , τα 1400 75άρια και τα 100άρια Ibiza?

gerokost
27-01-2005, 19:59
ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΙΑ ΨΙΛΗ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ.ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΣΟΥ ΚΙ ΑΣ ΕΙΜΑΙ 1300.

Τί έχεις δηλαδή ?Εκτός απο φίλτρο-εξάτμιση ?

nikolaras
27-01-2005, 19:59
Eγω φιλε Νικολα ,δεν ξεχωριζω τιποτα,απλως τα περναω ολα :twisted:

Miltos
28-01-2005, 07:56
ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟ.ΤΙ ΛΕΣ; ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ(ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΜΠΕΤΟΝΙΕΡΑ) :evil:

MOΡΦΕΑΣ
28-01-2005, 13:10
GEROKOST ΣΚΕΨΟΥ ΝΑ ΤΑ ΕΣΤΗΝΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΗΤΑΝ 100 ΚΥΒΙΚΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Κ ΘΑ ΕΙΧΕ Κ 30 ΙΠΠΟΥΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ.....ΘΑ ΕΝΙΩΘΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΗ ΣΥΓΚΡΙΣΗ????

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ.......

gerokost
28-01-2005, 21:13
GEROKOST ΣΚΕΨΟΥ ΝΑ ΤΑ ΕΣΤΗΝΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΗΤΑΝ 100 ΚΥΒΙΚΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Κ ΘΑ ΕΙΧΕ Κ 30 ΙΠΠΟΥΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ.....ΘΑ ΕΝΙΩΘΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΗ ΣΥΓΚΡΙΣΗ????

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ.......

Όχι, αλλα δεν θα έλεγα ότι τα περνάω για πλάκα.
Get serious..

vamp
31-01-2005, 01:30
Ρε παίδες, γιατί χαλιέστε έτσι??
Γράφετε. γράφετε, γράφετε και τελικά...τίποτα!

Εντάξει, σίγουρα ο ένας είναι πιο γρήγορος από τον άλλον! Σίγουρα υπάρχουν Yarakia που πατάνε Ibizakia και το αντίθετο! Δεν νομίζω ότι καταλήγει πουθενά με το να τρώγεστε μέσω του forum σαν τα σκυλιά!
Δεν νομίζω ο gerokost να έγραψε για να ειρωνευτεί! Δεν κατάλαβα τίποτα τέτοιο, το ύφος του είναι απόλυτα φιλικό!Όπως κι εσεις με τα Yariw λέτε "Yaris vs xxxx = 1-0" έτσι είπε κι εκείνος, που είναι το κακό?

Εμείς που είμαστε clubakia με "μικρά" αμάξια δεν πρέπει να τρωγόμαστε έτσι. Πρέπει να ανοίγουμε για την πλάκα μας, για το κέφι μας και στην τελική για να δούμε πως πάει το αυτοκίνητό μας πριν ανοίξουμε με κάποιον άγνωστο και βρεθούμε προ εκπλήξεων!

Κι εγώ άνοιξα με τον Jim-TSport και μου έριξε! (ήμουν 2 άτομα γι'αυτό, χε χε :lol: ). Πλάκα κάνω, έτσι κι αλλιώς θα μου έριχνε γιατί είναι πιο γρήγορος, τι να κάνουμε? Υπ'όψην, Jim, θέλω να ξανανοίξουμε ρε συ 1-1 άτομα για να δω την μεταξύ μας διαφορά!!

Χαλαρώστε ρε σεις!!! :wink: :wink:

Ted
31-01-2005, 11:02
...Εμείς που είμαστε clubakia με "μικρά" αμάξια δεν πρέπει να τρωγόμαστε έτσι...

vamp είναι λανθασμένη η εντύπωσή σου. Αυτό έλειπε να δημιουργηθεί αυτή η στάση. Επειδή όμως σε κανέναν δεν αρέσει να χάνει όπως και σε κανέναν δεν αρέσει να κερδίζει και να του το μειώνουν το θέμα θα σταματήσει εδώ και δεν υπάρχει κανένας απόλυτος λόγος για να συνεχιστεί. Κέρδισε ο gerokost έχασε ο μορφέας τελείωσε.

nikolaras
31-01-2005, 11:09
Ξεκινησαμε χτες με τον sakaflia απο τα Τρικαλα αυτος εχει το 1,3 ειχαμε απο 3 ατομα και οι 2.Καποια στιγμη ,στην εθνικη Λαρισσας -Βολου καταφτανει ενα yaris 1,3 με ζαντικο και μπουρι μεγαλο πισω,ειχε 2 ατομα μεσα,στην αρχη νομισα οτι ειναι αυτοκινητο του club απο Θεσσαλονικη,του εκανα συνιαλο αλλα τιποτα,ξεκιναει κοντρα με τον sakaflia,εγω απο πισω,τους ακολουθουσα,εκει γυρω στα 190 το αλλο yaris αρχισε να φευγει,παω διπλα του και τρομαξα να τον περασω,το κοντερ μου εγραψε 205 περιπου,καλα ο sakaflias εμεινε αρκετα πισω,οι κοντρουλες συνεχιστηκαν μεχρι που εμεις στριψαμε για Βολο,πολυ καλο το yaris του φιλου!!!!

trackler
31-01-2005, 11:10
ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΑΣΕ Ο TED ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΕ Ο TRACKLER.(ΑΠΟ ΤΡΙΤΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΕΣ)ΤΕΛΟΣ.

nikolaras
31-01-2005, 11:39
ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΑΣΕ Ο TED ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΕ Ο TRACKLER.(ΑΠΟ ΤΡΙΤΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΕΣ)ΤΕΛΟΣ.χαχαχα, καλα Πανο αυτο το 194 στο κινητο σου ειναι ολα τα λεφτα!!!!

trackler
31-01-2005, 12:04
ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΑΣΕ Ο TED ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΕ Ο TRACKLER.(ΑΠΟ ΤΡΙΤΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΕΣ)ΤΕΛΟΣ.χαχαχα, καλα Πανο αυτο το 194 στο κινητο σου ειναι ολα τα λεφτα!!!!
ΝΙΚΟΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ,ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ "ΕΦΑΓΑ" :wink:

nikolaras
31-01-2005, 12:12
Ναι βρε σε μπερδεψα λιγο!!!Μου το πες στο τσιπουραδικο,για το τριτες-τεταρτες.

Ted
31-01-2005, 15:06
ΝΙΚΟΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ,ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ "ΕΦΑΓΑ" :wink:

Για όσους δεν ξέρουν yaris 1.0 Vs Sunny 1.5? 0-2 από 3τες και 4τες στην εθνική έως τα 190 διαφορά 2-3 αμάξια με την γριά και νέο μοτέρ πες τα όλα κουφάλα... Μου χρωστάς και ένα άνοιγμα από σταματημένα. Ά και για να τσιγκλήσω τον φίλο μου yaris 1.0 (ted) vs yaris 1.0 (trackler) 1-0 από φανάρι στην βουλιαγμένης. Κουφάλα δέν μου ξεφεύγεις... ΧΑΧΑΧΑ

vamp
31-01-2005, 15:25
Επειδή όμως σε κανέναν δεν αρέσει να χάνει όπως και σε κανέναν δεν αρέσει να κερδίζει και να του το μειώνουν το θέμα θα σταματήσει εδώ και δεν υπάρχει κανένας απόλυτος λόγος για να συνεχιστεί. Κέρδισε ο gerokost έχασε ο μορφέας τελείωσε.

http://www.lotuselancentral.com/YaBBImages/smilies/agree.gif

Jim_TSport
31-01-2005, 18:26
ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΡΦΕΑΣ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΧΑΣΕ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΛΗΘΕΙΑ :( Ο gerokost AN KAI ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΣΑΝ ΑΤΟΜΟ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΤΡΗΜΕΝΟΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΘΑ ΕΙΧΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΑΛΩΣΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΑΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΜΕ. ΦΙΛΕ VAMP EYXAΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΑΔΙΚΗ ΤΗ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΑΜΑΞΙ ΕΙΝΑΙ ΝΟΡΜΑΛ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕ ΠΟΣΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΕΦΥΡΑ?

vamp
31-01-2005, 22:50
ΦΙΛΕ VAMP EYXAΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΑΔΙΚΗ ΤΗ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΑΜΑΞΙ ΕΙΝΑΙ ΝΟΡΜΑΛ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕ ΠΟΣΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΕΦΥΡΑ?

Δεν πειράζει ρε συ, να δούμε τουλάχιστον πόση είναι η διαφορά! Για την πλάκα μας θα το κάνουμε έτσι κι αλλιώς!
Για την γέφυρα δεν ξέρω, δεν έχω παρατηρήσει!

MOΡΦΕΑΣ
01-02-2005, 14:01
ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΓΥΡΙΣΜΟ ΑΠΟ ΒΟΛΟ.......ΚΑΠΟΙΟ YARIS ......(ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΟΝΟΜΑ.......ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ Κ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ Κ ΑΝΑΨΕ ΑΛΑΡΜ........ΕΕΕ ΗΠΙΕ ΤΟ ΤΣΑΓΑΚΙ ΤΟΥ Κ ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΥΠΝΟΥ Κ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ............!!!!!

Ted
01-02-2005, 14:11
Τι έτσι απλά έκατσε κάποιος και τον τσάγιασα; Δεν πάει έτσι ή λες με τι και με ποιον άνοιξες και τι έγινε ή δεν λες τίποτα. Περίγραψε :!:

Άσχετο... σας αρέσει το Avatar μου; Είναι από κόντρα σε φανάρι στο Ribas με άλλο φτιαγμένο yaris...

nikolaras
01-02-2005, 14:13
Μορφεα με χιλιαρια τα βαζεις βρε!!!!

MOΡΦΕΑΣ
01-02-2005, 14:27
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΗΤΑΝ.......1000ΑΡΙ Η 1300ΑΡΙ...............ΒLACKBERRY ΠΕΣ ΑΛΕΥΡΙ.......!!!...........

LIPTON YARIS TEA!!!!

Ted
01-02-2005, 14:30
1000ρι είναι της blackberry.

MOΡΦΕΑΣ
01-02-2005, 14:38
ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΟΜΜΑΤΙΑ.....

pbirdas
01-02-2005, 14:43
Pantws afta pou lete gia to Ibiza to 100ari egw den ta katalabainw..Exw 1300cc facelift kai me opoio kai an exw dokimasei exw perasei..Den me ftanoun me tipota..Oso gia to ibiza to top gun mia fora anoikas me agnwsto kai mexri trites htan pisw(ystera ftasame sto epomeno fanari kai estripsa deksia gia spiti)..Den pistevw kan oti exei 115 aloga..To baros paizei arketa megalo rolo..to ibiza zygizei 1050kg kai to yaris 1300cc 902kg 150kg den einai mikri diafora..

MOΡΦΕΑΣ
01-02-2005, 14:55
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ YARIS 1.3 ΔΕΝ ΤΣΑΓΙΑΖΕΙ ΤΟ 101 ΙΒΙΖΑ........ΤΑ ΕΧΩ ΣΤΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ Κ ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΠΙΣΩ......ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ TOP GUN TON HΠΙΑ........

Kekropas
01-02-2005, 15:14
Kαι επειδή γουστάρω τον εμφύλιο...........

Που πάτε ρε με τα γαλλικά τα yaris και ξεφτιλίζετε το αυτοκίνητο......

Αφήστε τους γιαπωνέζους να καθαρίζουν σε αυτές τις περιπτώσεις......

:twisted: :twisted: :twisted:

MOΡΦΕΑΣ
01-02-2005, 15:21
ΧΑΧΑΧΑ!!!!!!.......ΑΝ ΕΧΕΙΣ 1.3 JAPAN ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ Ο ΓΑΛΛΟΣ............Ο ΝΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟΣ (Κ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ!!!)

Kekropas
01-02-2005, 15:31
Kαλά ανατρίχιασα τώρα !!!!

Επειδή τα λιμανάκια τα έχω κόψει, βλέπεις εγώ τα στρίβω απο το 1993.......

Σε περιμένω στην πίστα την άλλη Κυριακή....

Αν νομίζεις πως μπορείς να μου πάρεις την 4η θέση που έχω πάρει και τις δύο φορές, μπράβο σου, να φανεί περiσσότερο το club.

A, και για να μη νομίζεις, φοράω ΜΟΝΟ φίλτρο-εξάτμιση, 15άρια, ελατήρια και μαμά αμορτισέρ.

MOΡΦΕΑΣ
01-02-2005, 15:34
Κ ΕΓΩ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ ΤΩΡΑ,........

Κ ΕΓΩ ΜΕΣΑΙΟ- ΤΕΛΙΚΟ ΜΟΝΟ...........ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΠΙΣΤΑΣ..........ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΒΛΕΠΕΙΣ!!!!

Kekropas
01-02-2005, 15:45
Ο καθένας ότι γουστάρει και αγαπάει, αλλά για μην ξεφέυγουμε απο το θέμα και το πάμε στο προσωπικό, άλλωστε δεν τίθεται τέτοιο θέμα, μια όμορφη και μεγάλη παρέα είμαστε.
Τέλοσπάντων το θέμα είναι ένα......

[glow=red:9a3fbeedd8]ΤΑ ΓΑΛΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΒΗΜΑ ΡΕΕΕΕΕΕ.............!!!!!!!!!![/glow:9a3fbeedd8]

pbirdas
01-02-2005, 16:17
ΤΑ ΓΑΛΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΒΗΜΑ ΡΕΕΕΕΕΕ.............!!!!!!!!!!

E οχι και δεν πανε βημα.....Προσβαλεις το πιο ομορφο αμαξι απ'το δικο σου.. :) ..(φιλικα παντα) εχεται ανοικσει ποτε ΥΑΡIS facelift με παλιο japan να ειναι μαμα και τα δυο ομως..Αν ναι τι εγινε??Ρεζιλευτικε το γαλλικο φανταζομαι??(εγω γαλλικο εχω)..

Kekropas
01-02-2005, 16:43
Tα πράγματα είναι απλά.

Ο γιαπωνέζικος είναι κατασκευασμένος να στροφάρει καλύτερα ψηλα.
Όλα τα τεχνικά του χαρακτηριστικά το αποδεικνύουν.

Είναι σχεδόν ''τετράγωνος'', διάμετρος Χ διαδρομή : 75,0 Χ73,5

Και έχει μεγαλύτερη σχέση συμπίεσης απο το γαλλικό, 10,5:1 αντί 10,0:1

Aν δείτε επίσης στα τεχνικά το γιαπωνέζικο έχει 0,4 παραπάνω ροπή και την αποδίδει και 300 στροφές ψηλότερα !

Και μην ξεχνάτε πως στο γαλλικό υπάρχει προκαταλύτης στην πολλαπλή εξαγωγής σε σχέση με το japan που έχει χταποδάκι !

Αυτό το πνίξιμο φαίνεται στις εκπομπές ρύπων:
CO:0,88 - HC:0,10 - NOx:0,04 για το japan
CO:0,79 - HC:0,06 - NOx:0,01 για το γαλλικό

Ααα και έχει περισσότερα κυβικά, 1299 αντί 1298........χα,χα :lol:

Ted
01-02-2005, 16:46
Από περιέργεια υπάρχει γαλλικό 1000ρι με φίλτρο εξάτμιση? :)
Silvervitz τα ίδια ισχύουν και για τα 1000ρια (jap-γαλλικά) έτσι?

Kekropas
01-02-2005, 17:03
Και βέβαια για να μην παρεξηγηθώ, το όλο θέμα το ξεκίνησα για να πειράξω τον Μορφέα,( ήμουν σίγουρος οτι θα τσιμπήσεις φίλε ) που απο ότι φαίνεται είναι μέγας κολλημένος κοντράκιας και είμαι σίγουρος πως σε κάθε φανάρι κάνει εκκίνηση ακόμα και αν είναι μόνος του!

Έτσι έτσι γουστάρω, κάψτε λάστιχα, μπείτε με τις μπάντες βγείτε με τις ζάντες, μπείτε φέτες βγείτε τρίμματα !!!!!

Με ΠΡΟΣΟΧΗ όμως ρεμάλια.....το νου σας......!!!!

Άντε τέλος, γιατί είμαστε off topic και τα πορτοκαλί ανθρωπάκια του forum θα μας κόψουν καμιά κλήση για γραφή χωρίς σύνεση, επικίνδυνες παραγράφους και αυτοσχέδιους διαλόγους.........

biofotos
01-02-2005, 18:47
Ντεν υπάρχει γαλλικό 1000άρι μοτέρ καρντιά μου !!!
Εξάλλου είμαστε κόκκινα ανθρωπάκια Γιώργο. Άσε που σας γράφουμε άμα λάχει και για παράνομο κούρεμα !!!

GREGORY
01-02-2005, 19:07
Ο ΤRACKLER ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑΞΕ ΜΟΤΕΡ ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ 1500cc???
ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟ YARIS ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΑΕΡΑ , ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ.

ΕΠΕΙΤΑ , ΕΚΑΝΕ ΚΟΝΤΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΤΟΥ , ΠΟΥ ΟΔΗΓΟΥΣΕ ΤΗΝ <<ΓΡΙΑ>> ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ , ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΕΙ ΤΑΧΑ ΜΟΥ ΤΑΧΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΠΑΙΞΕ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ 1500.

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ.

ΤΟ ΥΠΟΓΡΑΦΩ.

trackler
01-02-2005, 19:25
ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΣΟΥ ΠΑΠΠΟΥΛΗ :!:
ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΤΟ YARAKI ΗΤΑΝ (ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ) ΜΑΜΑ.ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΦΙΛΤΡΟ ΕΙΧΕ.ΟΥΤΕ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΟΥΤΕ ΜΠΟΥΖΙ ΟΥΤΕ ΒΕΝΖΙΝΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 140 ΗΜΟΥΝ(ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ) ΜΠΡΟΣΤΑ. :wink:

trackler
01-02-2005, 19:27
ΨΕΜΜΑΤΑ,ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΛΑ :?: ΜΠΟΥΖΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ 11,5 :shock: ΑΛΟΓΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ :lol:

GREGORY
01-02-2005, 19:48
ΠΟΤΕ ΕΙΣΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ?
ΓΙΑ ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ , ΔΕΝ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ .
ΝΑ ΣΤΟ ΔΙΕΥΚΡΥΝΗΣΕΙ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ.
ΕΣΕΝΑ ΗΤΑΝ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΤΙΓΚΑ , ΓΙΑΤΙ ΓΥΡΝΑΓΑ ΑΠΟ ΣΑΛΟΝΙΚΑ , ΑΝ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ ΜΑΣΤΟΥΡΑ.
ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ?

Ted
01-02-2005, 20:43
Χαχαχα γουστάρω! :lol: :lol: :lol:
Έτσει με τρεελαααα :!: :!: :!:

trackler τι μαθαίνώ? :P Έκανες τέτοια αλλαγή για τον Γρηγόρη?
Το σαβ/κο έχουμε αγώνα εμεις η δύο. Υπονοούμενο :arrow: Κοίτα μην πας και βάλεις κανένα 1800ρι...

Και μήν λέτε για μπουζί, φιλτροχωάνες, πίεση βενζίνης και τι άλλο ξέρω γώ γιατί το Avatar μου είναι με κόντρα 1000ριού που τα έχει όλα αυτά. Γρηγόρη θές να έρθεις και εσεί? Θα πάμε και για καφέ μετά ετσει γιατι πάνω απο όλα ήμαστε μια παρέα.

Biofotos δέν υπάρχει 1000ρι Γαλλικό μοτέρ? Καλά μόνο το 1300ρι βγαίνει Γαλλικό; γιατί το ts είναι σήγουρα ιαπωνικό!

Ά και κάτι άλλο το πράσσινο ανθρωπάκι είναι υπεύθυνο σε αυτήν εδω την ενότητα και λέγετε Ted . Άντε παλιο - γαυράκια...

Jim_TSport
01-02-2005, 21:05
ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ :(

Ted
01-02-2005, 21:19
Στην εκδρομή που κάναμε στο Βόλο ανοίξανε 3-4 φορές δύο Ts. Δέν είχες έρθει?

ImeLmaN
02-02-2005, 09:01
ρε jim να ανοιξουμε μαζι να δουμε και ποση διαφορα εκαναν τα πραγματα που εβαλες :wink:

ασχετο αλλα για να μην ανοιξω αλλο topic εχω ενα προβληματακι (νομιζω 8) )

Μεχρι τα 170 ανεβαζει καλα το εργαλειο αλλα μετα π ε θ α ι ν ε ι

Εχω κανει 12000 χλμ βαζω βενζινη οτι κατσει και παω απο την δουλεια σπιτι με 1000-3500 στροφες. Εχετε καμια ιδεα?

trackler
02-02-2005, 09:52
ΒΓΑΛΤΟ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕΤΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ ΚΟΦΤΕΣ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΘΑ ΤΙΣ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΦΤΗ.
ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΕΙΣ.

MOΡΦΕΑΣ
02-02-2005, 09:52
silvervitz

Και βέβαια για να μην παρεξηγηθώ, το όλο θέμα το ξεκίνησα για να πειράξω τον Μορφέα,( ήμουν σίγουρος οτι θα τσιμπήσεις φίλε ) που απο ότι φαίνεται είναι μέγας κολλημένος κοντράκιας και είμαι σίγουρος πως σε κάθε φανάρι κάνει εκκίνηση ακόμα και αν είναι μόνος του!

ακριβως ετσι......κ μυρμηγκι να πετυχω στο φαναρι θα τα στησω μαζι του.....τι να κανουμε αδυναμιες ειναι αυτες!!!

ImeLmaN
02-02-2005, 11:20
ΒΓΑΛΤΟ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕΤΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ ΚΟΦΤΕΣ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΘΑ ΤΙΣ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΦΤΗ.
ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΕΙΣ.

εννοεις οτι εχει μαλακομπουκωμα?

nikolaras
02-02-2005, 16:16
ρε jim να ανοιξουμε μαζι να δουμε και ποση διαφορα εκαναν τα πραγματα που εβαλες :wink:

ασχετο αλλα για να μην ανοιξω αλλο topic εχω ενα προβληματακι (νομιζω 8) )

Μεχρι τα 170 ανεβαζει καλα το εργαλειο αλλα μετα π ε θ α ι ν ε ι

Εχω κανει 12000 χλμ βαζω βενζινη οτι κατσει και παω απο την δουλεια σπιτι με 1000-3500 στροφες. Εχετε καμια ιδεα?Φιλε imelman μαλλον ειναι μπουκωμενο το αμαξακι σου,εμενα μετα τα 170 σκιζει ανεβαζει αρκετα καλα μεχρι τα 190 μετα ανεβαζει αργα,φτανει τα 205-210,δεν θυμαμαι τον εαυτο μου να οδηγαω και να εχω 3500 στροφες,το λιγοτερο 4000,και ας παω και με τεταρτη,καλα οι κοφτες ειναι σε ολες τις ταχυτητες,αν το πας με 1500 και 2000 στροφες,καλυτερα να παρεις καποιο αλλο αυτοκινητο,κανενα οπελ,ρενω κλπ.Το τογιοτα θελει γκαζι τρελο!!!!

biofotos
02-02-2005, 17:15
Εμ το δυστυχισμένο φίλε ImelMan, το αδικείς. Πήγαινέ το όπως του αξίζει. Βάλε του και καμιά καλή βενζινούλα. Το CIVIC γιατί το έσκιζες και αυτό του συμπεριφέρεσαι έτσι ; Δεν το λυπάσαι το κακόμοιρο ; :)

Jim_TSport
02-02-2005, 19:00
ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΡΘΩ ΣΤΟ ΒΟΛΟ ΕΠΙΦΥΛΑΖΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ :wink: ΦΙΛΕ IMELMAN ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ :wink: ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΕΙ ΤΟ YARIS TSPORT ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΚΟΒΕΙ ΚΑΠΩΣ ΜΕΤΑ 170 1500 ΚΥΒΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΔΙΛΙΤΡΟ.

Ted
02-02-2005, 19:52
Τι να πω και εγώ? Η μάλλον αν είχε γλώσσα το αμαξάκι μου άστα δεν με ξεπλένει ούτε ο Ιορδάνης... που να ακούσετε το μοτέρ (είχα μικρόφωνο κάτω από το καπό) στα 170-194 πηγαίνοντας στον Βόλο. Πριόνι ο Γιαπωνέζος θα τα δείτε στο βίντεο.

dimitrios
02-02-2005, 21:23
ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΡΘΩ ΣΤΟ ΒΟΛΟ ΕΠΙΦΥΛΑΖΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ :wink: ΦΙΛΕ IMELMAN ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ :wink: ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΕΙ ΤΟ YARIS TSPORT ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΚΟΒΕΙ ΚΑΠΩΣ ΜΕΤΑ 170 1500 ΚΥΒΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΔΙΛΙΤΡΟ.

Kαι λόγω αεροδυναμικής φυσικά!Το Τsport εχει χειρότερο Cd από τα άλλα γιάρις. Ο μόνος λόγος που επιταχύνει τόσο γρήγορα μέχρι τα 170 και σχετικά γρήγορα μέχρι την τελική είναι το πολύ κοντό κιβώτιο.Δε γίνεται να του βάλουμε και μια 6η για οικονομία?Εγώ που το κάνω ταξίδια μου την σπάει να είμαι με 160 και 5000 στροφές συνέχεια.

nikolaras
02-02-2005, 21:32
ΔΗΜΗΤΡΗ,μην ανοιξεις αλλο post ,εχω θιξει το θεμα στις βελτιωσεις ,ισως πρεπει να το ψαξουμε λιγο,το ts θελει σιγουρα 6 ταχυτητες http://www.yarisclub.gr/viewtopic.php?t=436

ImeLmaN
03-02-2005, 09:32
μαλλον εχετε δικιο ολοι για το προβλημα μου, αλλα ρε παιδια απο την δουλεια στο σπιτι παιρναω απο 20 περιπου στενα (σε μια διαδρομη περιπου 8 χλμ) για να αποφυγω την κινηση και περνω απεξω απο 4 ! !! σχολεια..... που να το σκισω....

Προχθες το βραδυ ομως πηγα Σουνιο υπο βροχη :twisted: και τα ειδαμε και οι δυο ολα :shock: (και εγω και το αμαξι, περισσοτερο εγω... :shock: :shock: )

Ασχετο αλλα εχει Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Η προσφυση στο βρεγμενο, οτι καλυτερο εχει πεσει στα χερια μου. :!:

Βιοφοτε: Το civic ειναι μια αλλη ιστορια, (κοντερ ολα) αλλαζα 5η στα 190κατι μεχρι τα 225 περιπου φορτωνε αερα και σταματαγε στα 240κατι με 8100 στο στροφομετρο..... Ασε που ο ηχος του σε εστελνε αλλου.... Πως να μην το σκιζεις... Ισως αυτο που μου λειπει με το Yaris ειναι η εκρηξη. Ετσι και αλλιως ειναι δυο τελειως διαφορετικα αμαξια. Αλλα και εκεινο απο σπιτι δουλεια παλι με τοσες στροφες πηγαινε....

Jim: Στειλε μου pm απο εβδομαδα να το κανονισουμε 8)

biofotos
03-02-2005, 09:59
Έλα να σε πάω μια βόλτα (ανεξάρτητα αν είναι χιλιάρι) να δεις την έκρηξη της τουρμπίνας να ευχαριστηθείς. Εγώ το λέω εδώ και πολύ καιρό. Βάλτε τουρμπίνες να δείτε την υγειά σας. Με 2.500 € φέρνεις το κιτ της HKS και βλέπεις μονομιάς 160 τουρμπάτα αλογάκια στο δικό σου !!! Εκεί να δεις έκρηξη.

MOΡΦΕΑΣ
03-02-2005, 10:04
Ασχετο αλλα εχει Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Η προσφυση στο βρεγμενο, οτι καλυτερο εχει πεσει στα χερια μου.

ΤΙ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΧΕΙΣ?????

ΤΙ ΔΙΑΣΤΑΣΗ????

ImeLmaN
03-02-2005, 10:09
Έλα να σε πάω μια βόλτα (ανεξάρτητα αν είναι χιλιάρι) να δεις την έκρηξη της τουρμπίνας να ευχαριστηθείς. Εγώ το λέω εδώ και πολύ καιρό. Βάλτε τουρμπίνες να δείτε την υγειά σας. Με 2.500 € φέρνεις το κιτ της HKS και βλέπεις μονομιάς 160 τουρμπάτα αλογάκια στο δικό σου !!! Εκεί να δεις έκρηξη.

τωρα που ξεμπλεξα με την ιστορια του πουληματος και δεν θα χρειαστει να το στειλω εχω αλλα σχεδια πιο βαρβατα και σε ιππους αλλα και σε κοστος...

Εχω τον ανθρωπο να το κανει και το παθος να το τολμησω, με το κοστος παλευω...

φιλε Μορφεα τα μαμα φοραω Bridgestone 040 αλλα νομιζω οτι ειναι θεμα ρυθμισης της αναρτησης περισσοτερο (νομιζω)

Kekropas
03-02-2005, 11:09
Ένα πουλάκι εχθές το βράδυ μου είπε το εξής.

Corolla με μοτερ απο starlet turbo δεν υπολόγισε καλά ένα yaris 1.3 γνωστού και μη εξαιρετέου :roll: και δε μπορούσε να τον φτάσει......

Βέβαια όταν μου το είπε η απάντηση μου ήταν:

Που πας ρε φίλε αυτό το yaris είναι δαιμονισμένο.....

nikolaras
03-02-2005, 11:12
Μιλτο Μιλτο εισαι εδω?

Miltos
03-02-2005, 13:48
ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΑ ΤΡΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ.ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ; :mrgreen: :roll:

biofotos
03-02-2005, 13:58
Κάνουμε και τον μ@<hidden>λάκα έέέέέέέέέέέέ :twisted:

SR16VE
03-02-2005, 15:01
Posted: Today at 11:09 Post subject:

Ένα πουλάκι εχθές το βράδυ μου είπε το εξής.

Corolla με μοτερ απο starlet turbo δεν υπολόγισε καλά ένα yaris 1.3 γνωστού και μη εξαιρετέου και δε μπορούσε να τον φτάσει......

Βέβαια όταν μου το είπε η απάντηση μου ήταν:

Που πας ρε φίλε αυτό το yaris είναι δαιμονισμένο.....

Kekropas
03-02-2005, 15:12
Ρε συ Μίλτο, δε ξέρω αν δεν προλαβαίνεις να πας για κατούρημα, αλλά έτσι όπως πας ρε φίλε, μάλλον φαίνεται να έχεις πρόβλημα και να σε πιάνει κάθε μέρα κόψιμο...http://www.kiki-net.de/smilies/entsetzt/undwech.gif

Kekropas
03-02-2005, 15:16
SR16VE

Πες μου πως είσαι εσύ που έχεις τον δαίμονα και απέξω και απο μέσα απο το καπώ :?:

SR16VE
03-02-2005, 15:55
SR16VE

Πες μου πως είσαι εσύ που έχεις τον δαίμονα και απέξω και απο μέσα απο το καπώ

Stefanos
03-02-2005, 15:59
Εγώ πάντως μπερδεύτηκα.

Εδώ παππάς, εκεί παππάς, που είν' ο παππάς;

Τελικά ποιός τον έχει τον δαίμονα;

Τέλος πάντων οποιος τον έχει να τον φέρει πίσω... :D

SR16VE
03-02-2005, 16:18
Posted: Today at 15:59 Post subject:

Εγώ πάντως μπερδεύτηκα.

Εδώ παππάς, εκεί παππάς, που είν' ο παππάς;

Τελικά ποιός τον έχει τον δαίμονα;

Τέλος πάντων οποιος τον έχει να τον φέρει πίσω...

Ted
03-02-2005, 20:46
Για πές μας περισσότερα μίλτο. Ξέρεις τώρα...

GREGORY
03-02-2005, 21:32
Ο ΔΑΙΜΟΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ CLUB ΚΑΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΑΣΥΛΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΣΚΟΠΗ ΧΡΗΣΗ.

ΕΚ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΩΣ

trackler
04-02-2005, 09:41
ΣΕ ΠΟΙΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΑΙΜΟΝΑΣ?

Kekropas
04-02-2005, 10:26
Gregory αν δεις τον δαίμονα του SR16VE θα πάθεις πλάκα !
Τι εννοώ?

Φαντασου την υπογραφή σου ( Ταz ) να κοσμεί ολόκληρο το καπώ το αυτοκινήτου φτιαγμένο σε αερογραφία ! ! ! και να φαίνεται σαν να βγαίνει απο το μοτερ !

Miltos
04-02-2005, 10:26
ΟΝΤΩΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΙΝΑΙ; BIOFOTE ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΟΝ Μ@<hidden>Λ@<hidden>Κ@<hidden> ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ Μ@<hidden>Λ@<hidden>ΚΕΣ. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

GEORGIA P.
04-02-2005, 13:44
Συναντήθηκα με τον Μίλτο χθες στην ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΓΛΥΦΑΔΑ, για να μου δώσει το δώρο από το Βόλο που κέρδισα.

Φυσικά δεν έχασα την ευκαιρία να του ζητήσω μία βόλτα διαφορετική από όλες που έχω κάνει .

ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΕΙΧΑ ΣΤΟΝ ΟΔΗΓΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΗΕ BEST CAR …..
ΕΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΑΥΞΗΘΗΚΕ ……
ΓΡΗΓΟΡΗ ΟΔΗΓΗΣΗ , ΕΞΥΠΝΟΥΣ ΕΛΙΓΜΟΥΣ ,

ΦΟΒΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΗΝ ΧΑΣΕΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΤΕ
ΜΙΛΤΟ ΣΟΥ ΒΡΗΚΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΧΙΧΙ

Ted
04-02-2005, 15:18
Όντως πηγαίνει καλά του Μίλτου και ο ίδιος είναι πολύ καλό παιδί. Τον έχω και σε βίντεο από την εκδρομή. Προσπαθεί να με φτάσει και εκεί στα 120 πατάω κάτι φρένα και με προσπερνάει σαν σφαίρα :mrgreen: :lol: LOL

Παρόλα αυτά τα "ταπεινά" πλην τίμια χιλιάρια είχαν και έναν καλό αγώνα χτες. Για πρώτη φορά από τις αρχές του 2005 βάζω κόντρα από φανάρι! Ναι και με τι 206 (1.4 με τα 75hp) που είναι η δεύτερη φορά που τα βάζω με 206. Πριν το φανάρι κάναμε 4 ανοίγματα από 3ες και 4ες. Από τη Βάρκιζα που βρεθήκαμε φτάνουμε λοιπόν απέναντι από τη βούτα και εκείνος σταματάει στο φανάρι για αναστροφή προς τα πίσω και εγώ για Αθήνα με σκοπό να κόψω στο επόμενο φανάρι πάλι για πίσω. Εκεί που στρίβω βλέπω τον εμπρός προφυλακτήρα ενός 206 αυτόν με look wrc τον αφήνω να προσπεράσει και τη να δω ήταν ο ίδιος. Είχε καταλάβει ότι θα έστριβα στο επόμενο φανάρι και με ακολούθησε το κακόμοιρο. Μην τα πολυλογώ με το που γυρίζουμε πιάνω δεξιά με σκοπό να προλάβω το επόμενο φανάρι. Το πιάνει αυτό ο μάγκας κόβει και εκείνος και βουαλα κόκκινο. Στηνόμαστε και του αφήνω την μούρη μου στην πόρτα του (χαριστικά μισό αμάξι αφού έκανε τον κόπο). Ανάβει κόκκινο για τους πεζούς και αφήνει το 206 και κυλάει 1 αμάξι μπροστά για δεν ήθελε να μου ρίξει τπτ άκαφτες στην εκκίνηση και με στραβώσει... με το που ανάβει πράσινο φεύγουμε και στην αλλαγή 1ης σε 2ρα του μαζεύω σχεδόν τη διαφορά (που λέγαμε) στην αλλαγή της 2ας σε 3η ήμασταν δίπλα δίπλα (και λίγο ποιο μπροστά εγώ) και στο τελείωμα της 3ης είμαι ενάμιση με δύο αμάξια μπροστά. Δυστιχός δεν συνέχισε γιατί κάπου σε κάποιο δρόμο έκοψε δεξιά. Το 206 ήταν με εξάτμιση, 14ρες και χαμήλωμα.

Προηγμένος είχα δει την blackberry και τον Μορφέα στα Λιμανάκια.

SR16VE
05-02-2005, 13:48
Λεβέντες Yarisάκηδες μην ανησυχείτε γιατί "ο καιρός γαρ εγγύς" που λέει και ο φίλος Λιακόπουλος. Αν και δεν έχω Yaris, ομολογώ την εκτίμησή μου σ'αυτό και το θεωρώ παράδειγμα προς μίμηση στην κατηγορία του για πολλούς λόγους, γνωστούς τουλάχιστον σε σας τους ιδιοκτήτες. Τι εννοώ μ'αυτό; Αν θέλετε να κανονίσουμε μέσω του SilverVitz μία φιλική συνάντηση για καφέ κάποια στιγμή, να γνωρίσετε και το νέο μέλος του forum και το "δαίμονα".
Επειδή αυτό το βήμα όμως αναφέρεται στις κοντρούλες και για να μη ξενερώσω τους νεότερους σε ηληκία σας λέω τούτο:
Δεν υπάρχει κόντρα με άλλο αυτοκίνητο ποτέ. Η μοναδική κόντρα είναι με τους νόμους της φυσικής, το χρόνο και την ιδιότητά του να καμπυλώνεται...Με λίγα λόγια μάγκες ανεβάστε τα πλευρικά g, χαμογελάστε ειρωνικά στη φυγόκεντρο δύναμη και στρεβλώστε τα πλαίσια!!!Τη ζωή πρέπει να τη βλέπουμε με το πλάι...

nikolaras
06-02-2005, 12:21
Στηνόμαστε και του αφήνω την μούρη μου στην πόρτα του (χαριστικά μισό αμάξι αφού έκανε τον κόπο). Ανάβει κόκκινο για τους πεζούς και αφήνει το 206 και κυλάει 1 αμάξι μπροστά για δεν ήθελε να μου ρίξει τπτ άκαφτες στην εκκίνηση και με στραβώσει... με το που ανάβει πράσινο φεύγουμε και στην αλλαγή 1ης σε 2ρα του μαζεύω σχεδόν τη διαφορά (που λέγαμε) στην αλλαγή της 2ας σε 3η ήμασταν δίπλα δίπλα (και λίγο ποιο μπροστά εγώ) και στο τελείωμα της 3ης είμαι ενάμιση με δύο αμάξια μπροστά. Δυστιχός δεν συνέχισε γιατί κάπου σε κάποιο δρόμο έκοψε δεξιά. Το 206 ήταν με εξάτμιση, 14ρες και χαμήλωμα.
Ειμαι σιγουρος οτι ο τυπος θα νομισε οτι τα εβαζε με 1.3 :D :) :D

Ted
06-02-2005, 18:51
Μπα λίγο που τον είδα ήταν προβληματισμένος? Πώς το δικό του δεν μπορούσε να περάσει μπροστά από το διπλανό yaris με τους μαύρους προφυλακτήρες? Γιατί είχε τους είχε μαύρους και όχι στο χρώμα του αμαξώματος? Μήπως είναι το 1000ρι? Μπαααα. Λές?

Jim_TSport
07-02-2005, 00:27
ΦΙΛΕ ΤED ΤΟ ΑΜAΞΙ ΣΟΥ ΤΗ ΑΛΛΑΓΕΣ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΠΕΖΟ 206 1.4 ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΛΑ ΤΟ YARIS ΣΟΥ ΓΙΑ ΧΙΛΙΑΡΙ! :wink:

dimitrios
07-02-2005, 01:33
εγώ πάντως ήπια τσαγάκι από οpel astra turbo coupe :oops: :oops:
ήθελα και τα 'παθα.200 αλόγατα είναι αυτά.
μιλάμε για πολύ δύναμη,με το που πιάνει πρόσφυση απογειώνεται :evil:

μετά από το τσαγάκι από το κουπέ, ήπια τσαγάκι και από το πεντάπορτο,astra gsi-190 αλογα turbo.
τουλάχιστον μέχρι τα 80 ήμουν μόνο μισό αμάξι πίσω
ζαντες,φρένα φαινότανε ότι ήτανε το γρήγορο, αλλά εξάτμιση έχει τόσο μικρή που νόμισα ότι ήταν μόνο λουκ το άτιμο!

nikolaras
07-02-2005, 08:19
Δημητρη μαλλον θες μια καλη αναβαθμιση!!!Εκει στην Αγγλια που εισαι φανταζομαι οτι την χρειαζεσαι.

Ted
07-02-2005, 10:00
Φίλε Jim_TSport όντως πάει καλά. Εξού και το Avatar μου που είναι από Ribas σε κόντρα με άλλο 1000ρι πειραγμένο.

Από αλλαγές είμαστε με χειροποίητο μεσαίο-τελικό + σωληνώσεις (από πολύ καλό εξατμισά), ένα ποιο ελεύθερο φίλτρο στο μαμά φιλτροκούτι και τις 15".

Πάντως όπως θα είδες και παραπάνω έχω ξανανοίξει με 206 1.4.
Εξάλλου και το 206 δεν έχει να επιδείξει και τίποτα το σπουδαίο μηχανικά για την κατηγορία του 75 άλογα έχει και εμείς μαμά 69 με έναν μοτέρ που είναι πρόθυμο και αποδίδει παντού :wink: .

dimitrios
07-02-2005, 11:55
Δημητρη μαλλον θες μια καλη αναβαθμιση!!!Εκει στην Αγγλια που εισαι φανταζομαι οτι την χρειαζεσαι.
αν κάτσω Αγγλία σκέφτομαι το κομπρέσσορα,αλλιώς αν γυρίσω Ελλάδα μόνο Dustek και φίλτρο/φιλτροχοάνη.Με το κομπρεσσορα στους δρομους γυαλί δεν θα πατάει κατω το αυτοκίνητο.

MOΡΦΕΑΣ
07-02-2005, 14:24
ΤΕD ΚΑΤΕΒΗΚΕΣ ΠΕΜΠΤΗ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ????

ΠΩΣ Κ ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΔΑ???

ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ......ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΟ Κ ΕΦΥΓΑ...!!!

Ted
07-02-2005, 17:03
Σε πέτυχα την ώρα που περνούσες από τα Λιμανάκια με κατεύθυνση προς Βουλιαγμένη. Εγώ ήμουν πίσω από τις μπαριέρες στο πέταλο. Μάλλον θα έφευγες γιατί δεν σε ξαναείδα.

Jim_TSport
07-02-2005, 22:43
ΑΝΤΕ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ! :twisted:

MOΡΦΕΑΣ
08-02-2005, 11:10
ΑΝΤΕ ΝΤΕ!!!!!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ.....ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ!!!

Ted
08-02-2005, 12:06
Επίσημα δεν μπορούμε να κανονίσουμε λόγου του καιρού που δεν είναι καλός. Τελευταία φορά που είχε κανονιστεί με τέτοιο καιρό είχε βρέξει και δεν είχε έρθει κανένας. Μπορούμε όμως μιας και κατεβαίνουμε 3-4 κάτω να το κανονίσουμε σαν όχι κάτι επίσημο άλλα να πούμε ποιοι θα κατεβούμε, στο κατάλληλο topic Βούτα-Λιμανάκια-Ribas και να βρεθούμε κάποια συγκεκριμένη ώρα. Η συνέχεια στο κατάλληλο topic.

nikolaras
08-02-2005, 12:19
αν κάτσω Αγγλία σκέφτομαι το κομπρέσσορα,αλλιώς αν γυρίσω Ελλάδα μόνο Dustek και φίλτρο/φιλτροχοάνη.Με το κομπρεσσορα στους δρομους γυαλί δεν θα πατάει κατω το αυτοκίνητο.Λοιπον για να μην λεμε και πολλα πολλα εβγαλα χτες τον πνιχτη ,τελειως,με ελευθερο φιλτρο,τι φιλτροχοανες και ιστοριες,μιλαμε για πολλα γκαζια,και πολυ γ@<hidden>μ@<hidden>το θορυβο :evil: :twisted: :D :D

Ted
08-02-2005, 12:26
Άσχετο με το topic :? , δεν πειράζει… ας κάνουμε τα στραβά μάτια :)

nikolaras
08-02-2005, 14:01
Ted,σε αυτο το topic εχω δει γραμμενα,πολλα ασχετα τελειως,το δικο μου σε πειραξε?? :roll:

Ted
08-02-2005, 14:22
Nikolara αν δεν βοηθήσουμε έστω και λίγο όλοι μας δεν γίνεται. Δεν έχω τίποτα με τα post σου άλλωστε και τα παιδιά από πάνω που ήθελαν λιμανο-συνάντηση τους προέτρεψα σε άλλο topic. Έχουμε αναλάβει και κάποια καθήκοντα και εξάλλου καλύτερα να μην στεναχωρούμε τους συγγραφείς :) σβήνοντας τα post τους αλλά να τους προειδοποιούμε και ας έχουμε και καμιά 20 άκυρα post μέσα στα 270-300 του συγκεκριμένου topic :wink: .

nikolaras
08-02-2005, 14:28
Το ξερω ted,οτι κανεις οτι μπορεις για την ευταξια του forum,αλλα ειναι καπως δυσκολο,αν προσεξες κατα καιρους και εγω εχω συμβουλευσει μερικους που ηταν εντελως ατοποι να προσανατολιστουν.Αντε και καλη συνεχεια!!!!

Ted
08-02-2005, 14:40
...αν προσεξες κατα καιρους και εγω εχω συμβουλευσει μερικους που ηταν εντελως ατοποι να προσανατολιστουν...

Μπράβο σου! Συνέχισε και ελπίζω να ακολουθήσουν και άλλοι το παράδειγμά σου.

nikolaras
08-02-2005, 14:44
:D :) :D :lol: :!: :wink:

monacular
08-02-2005, 20:36
ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΒΓΗΚΑΤΕ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ;;;; :lol: :lol: :lol:

Ted
09-02-2005, 09:48
:shock: :oops: :) :mrgreen: Γκμ γκμ

Jim_TSport
13-02-2005, 16:17
ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΦΟΡΑ ΜΙΑ ΚΟΝΤΡΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΣ ΤΕΛΙΚΕΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΠΛΕΟΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΕΦΥΡΑ ΜΕ 170 ΧΛΜ! :twisted:

ImeLmaN
14-02-2005, 08:37
πριν με ποσο κατεβαινες?

nikolaras
14-02-2005, 10:05
ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΦΟΡΑ ΜΙΑ ΚΟΝΤΡΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΣ ΤΕΛΙΚΕΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΠΛΕΟΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΕΦΥΡΑ ΜΕ 170 ΧΛΜ! :twisted:Εχω και εγω μια γεφυρα στο χωριο μου,αλλα αν πας πανω απο 120 εισαι επικινδυνος να βρεθεις στο ποταμι!!!Υπαρχει αλλη μια γεφυρα στον Πηνειο που πας οσο πιανει το αμαξι.Που ακριβως βρισκονται αυτες οι γεφυρες;εχει και τριτη γεφυρα;εχει καμια σχεση με τις τρεις γεφυρες πριν την Αχαρνων;Για οποιον δεν καταλαβε αστειευομαι :D Αλλα αυτα ειναι ευλογα ερωτηματα για αυτους που δεν εχουν ζησει στην Αθηνα :roll: Αλλα να ρωτησω κατι:Αυτη η δευτερη γεφυρα ειναι σημειο αναφορας για την ταχυτητα που περνας απο πανω;Πως καθιερωθηκε;Υπαρχει καποιο σημειο που γινεται εκκινηση και φτανοντας στη γεφυρα κοιτας ποσο δειχνει το ταχυμετρο;Στο συγκεκριμενο σημειο γινονται κοντρες,εσυ ImeLman,με ποσο την κατεβαινεις την γεφυρα;

Ted
14-02-2005, 10:18
Η γέφυρα βρίσκετε επί της Λ.Βουλιαγμένης.
Είναι ένα γνωστό μέρος μετρήσεων και κόντρας. Ξεκινώντας λοιπόν από ένα φανάρι και φτάνοντας κάτω από την συγκεκριμένη γέφυρα τελειώνει η κόντρα. Τώρα το πώς καθιερώθηκε τη να πω δεν ξέρεις πως είναι αυτά τα πράγματα. Τα ΜΜΕ το λένε είναι άνθρωποι τις νύχτας που βάζουν παράνομα στοιχήματα με άμεσο κίνδυνο να σκοτωθούν όσοι διέρχονται από εκεί. Ά και να μην ξεχνάμε ότι αν εκραγεί το παράνομο υγρό που κρύβουν τα αυτοκίνητα θα γίνει του τσερνομπιλ...

nikolaras
14-02-2005, 10:27
Κοντρα διαρκειας yaris ts-audi Α3 1,6 FSI για περιπου 50 χιλιομετρα.Η διαδρομη ειναι εθνικη οδος Τρικαλων-Λαρισας, ο δρομος εχει και μεγαλες ευθειες με 4 λουριδες αλλα υπαρχουν και σημεια που στενευει με 1 λουριδα ανα κατευθυνση κατα διαστηματα συναντας και απο κανενα τρακτερ με φρεζα πισω,οποτε τα φρενα σε τετοιες ταχυτητες παιρνουν φωτια!!εγινε σημερα το πρωι.Περιμενω να ακουσω τις αποψεις σας!!!!

MOΡΦΕΑΣ
14-02-2005, 10:45
ΛΟΙΠΟΝ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΑ ΕΣΤΗΣΑ ΜΕ ΕΝA MAYRO CLIO ΜΕΤΑ ΤΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ.... ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΟΣΑ ΚΥΒΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΣΗΜΑΤΑ.......ΣΚΑΕΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ Κ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΑΡΣΑΡΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΣ .....ΤΑ ΣΤΗΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΡΙΤΕΣ......ΜΕ ΑΝΕΣΗ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟ YARIS!!!

ΞΕΝΕΡΩΣΕ Ο ΤΥΠΟΣ Κ ΕΣΤΡΙΨΕ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΦΑΝΑΡΙ...

ImeLmaN
14-02-2005, 11:10
δεν ξερω φιλε δεν το εχω μετρησει εκει :?:

Jim_TSport
14-02-2005, 18:28
ΦΙΛΕ IMELMAN ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 160 ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ 170 ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΕΡ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΘΑΡΥΝΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ (ΠΡΩΤΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ) ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΟ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΗΣΩ ΞΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΩΡΑ ΠΑΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ :wink:

SR16VE
14-02-2005, 20:01
Η γέφυρα βρίσκετε επί της Λ.Βουλιαγμένης.
Είναι ένα γνωστό μέρος μετρήσεων και κόντρας. Ξεκινώντας λοιπόν από ένα φανάρι και φτάνοντας κάτω από την συγκεκριμένη γέφυρα τελειώνει η κόντρα. Τώρα το πώς καθιερώθηκε τη να πω δεν ξέρεις πως είναι αυτά τα πράγματα. Τα ΜΜΕ το λένε είναι άνθρωποι τις νύχτας που βάζουν παράνομα στοιχήματα με άμεσο κίνδυνο να σκοτωθούν όσοι διέρχονται από εκεί. Ά και να μην ξεχνάμε ότι αν εκραγεί το παράνομο υγρό που κρύβουν τα αυτοκίνητα θα γίνει του τσερνομπιλ...

Εκτός κι αν εννοείς το νιτρομπούκαλο...Αλλά αυτό είναι πιο ακίνδυνο κι από milkoμπούκαλο!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

trackler
14-02-2005, 20:03
ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ ΜΕ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ?

Ted
14-02-2005, 20:29
Και βέβαια :!:
Γιατί? Τι κακό έχουν τα κανάλια :?:
Μήπως λένε ψέματα :?:
Άσε ρε trackler... 8)

Jim_TSport
14-02-2005, 23:21
ΤΑ ΜΜΕ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΔΟΥΝ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΚΡΟΜΑΤΗΚΟΤΗΤΕΤΕΣ ΣΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΤΗΣ AGB ΔHΛAΔH TOΣA XΡONIA ΔEN ΞEΡANE OTI ΓINONTAI KONTΡEΣ TΩΡA ΘYMHΘHKANE NA MOY BΓAΛOYNE TON KATAΡAMENO NA ΔΕΙΝΕΙ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΗ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΔΥΚΝΥΕΙ ΤΗ ΝΙΤΡΟΜΠΟΥΚΑΛΑ ΣΤΟ ΠΟΡΤΜΠΑΓΚΑΖ ΤΟΥ! ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΗΛΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΣΤΗ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΙΣΤΑ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΠΙΣΤΑ ΓΙΑ DRAGSTER ΚΑΙ DRIFT?

trackler
15-02-2005, 10:01
ΜΗΝ ΠΑΣ ΜΑΚΡΥΑ,ΕΔΩ ΔΕΝ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΝΟΜΑ(ΠΙΣΤΑ F1 ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ)ΘΑ ΝΟΙΑΣΤΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΒΛΑ?
ΤΟ 1992 ΝΟΜΙΖΩ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΤΟΥ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ.ΟΧΙ ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΟΜΩΣ.ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΕΡΓΑΣΙΩΝ.ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΓΙΝΕ Η ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ Η ΓΕΦΥΡΑ ΡΙΟΥ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΑ ΣΤΟΝ ΟΡΧΟΜΕΝΟ ΠΟΤΕ!ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ!

MOΡΦΕΑΣ
15-02-2005, 12:53
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι μια κοντρα μεταξυ 2 αυτοκινητων πρεπει ντε κ καλα να ειναι θανατηφορα.........το να πας σε μια ευθεια κ να τρεξεις στην οποια δεν υπαρχουν αλλα αυτοκινητα δεν νομιζω οτι ειναι επικινδυνο.......τωρα αν υπαρχουν καποιοι βλακες κ κανουν κοντρες πανω σε στροφες κ δεν ξερουν να κουμανταρουν το αμαξι τους κ σκοτωνονται αυτο ειναι αλλο θεμα.......OΛΟΙ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΓΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ!!!......Παντως προσωπικα εγω κ πιστα να ανοιξει δεν θα παω γιατι δεν γουσταρω......στον δρομο θα μεινω!!!Μου φαινεται εντελως ψευτικο να παω σε μια πιστα κ να τρεχω ........Street Racing 4 ever!!!

trackler
15-02-2005, 13:22
ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΟΜΩΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΟΡΦΕΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΥΠΟ ΙΔΑΝΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΟΙ 2 "ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ".ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ ΠΟΛΛΑ!

MOΡΦΕΑΣ
15-02-2005, 14:24
ΣΥΜΦΩΝΩ......ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Η ΠΙΣΤΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΨΕΥΤΙΚΟ!!!!.......ΑΝ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΕΝΑ ΤΥΠΟ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ Κ ΣΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΠΧ ΘΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ????.....ΕΝ ΨΥΧΡΩ.....ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑ Κ ΧΩΩΩΩΩΝΕΕΙΙΙΙΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!ΤΟ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΦΑΣΗ......

trackler
15-02-2005, 19:02
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΠΛΑ Η ΚΟΝΤΡΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΟΔΗΓΟ!Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΜΙΑ ΚΟΝΤΡΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΩΝ Η ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΙΣΧΥΕΙ ΟΜΩΣ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΣΤΑ ΛΕΩ ΑΥΤΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΙΑΡΚΩΣ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΝΤΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.

dt-clio
16-02-2005, 17:49
Μια ερώτηση με καλή πρόθεση πάντα. δεν έχει χάσει κανείς από clio διότι από ότι διάβασα το 1.3 είναι πιο γρήγορο από το clio 1.4. αντίθετα εγώ όσες φορές έχω ανοίξει από οτι θυμάμαι ήμουν μπροστα. πόσα άλογα βγάζε το 13αρι??

MOΡΦΕΑΣ
17-02-2005, 08:56
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑ 1.4 CLIO.......O TYΠΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ CLIO EIXE BGALEI OLA TA ΣΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΗΤΑΝ 1.2 Η 1.4 ΚΥΒΙΚΑ......ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΑ ΑΝΕΤΑ.......ΜΑΥΡΟ CLIO ΜΕ ΦΙΜΕ Κ ΒΓΑΛΜΕΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΗΜΑΤΑ ........ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΣΑΣ!!!

ΤΟ 1.3 ΤΟ YARIS BGAZEI 87 AΛΟΓΑ...........

ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΑΝΟΙΓΕΣ ΜΕ 1000ΑΡΙΑ YARIS ???.......

ImeLmaN
17-02-2005, 09:01
τι γινεται ρε παιδια το forum παρακολουθειται απο ΟΛΑ τα αλλα club?

:)

Miltos
17-02-2005, 09:48
ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΥΤΟ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟ SITE ΜΑΣ.ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ CLIO ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΗΜΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΤΟ CLUB ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΓΥΡΝΑΓΑΜΕ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ ΗΡΘΑΝ ΔΥΟ CLIO ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΟΛΛΗΣΑΝ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΛΕΩ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΑΜΕ ΠΙΣΩ ΠΟΛΥ.ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΙΟ ΗΤΑΝ; ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΗΜΑΣΤΑΝ 1500.ΚΟΙΤΑ 1500 ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΑΜΑ 1300 ΕΙΜΑΣΤΕ.ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΜΑΣΤΕ :mrgreen:

Ted
17-02-2005, 09:49
Και βέβαια παρακολουθείτε και από άλλα Club αυτοκινήτων και όχι μόνο.
Ένας ακόμη λόγος για να είναι η συμπεριφορά μας άψογη και η φιλοξενία μας άριστη :)

trackler
17-02-2005, 10:10
ΕΓΙΝΕ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Η ΚΟΝΤΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ TED ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.ΕΙΧΕ ΨΙΛΟΤΑΠΕΙΝΩΘΕΙ :P :lol: ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΒΟΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΕΡΟΛΥΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΖΗΤΗΣΕΙ ΡΕΒΑΝΣ :lol:
ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΤΗΣ ΒΑΡΚΙΖΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΣΕ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΓΙΑ ΛΟΥΝΑ-ΠΑΡΚ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ.ΜΑΛΛΟΝ Ο TED ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ Ο TED ΕΒΑΖΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟΤΕ ΒΡΗΚΑ ΠΡΟΣΦΥΣΗ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ.ΕΙΧΕ ΦΥΓΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΝΑ 2-3 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΤΕΡΜΑ ΤΡΙΤΗΣ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΦΤΑΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΗΜΟΥΝ 1 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΠΡΟΣΤΑ.ΖΗΤΗΣΑ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΛΑ ΛΟΓΩ ΝΕΡΩΝ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ.ΚΑΠΟΥ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΛΟΙΠΟΝ ΞΑΝΑΝΟΙΞΑΜΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΕΙΧΕ ΛΙΓΟ ΚΑΤΗΦΟΡΑ.ΒΟΗΘΕΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΟΝ TED ΠΟΥ ΦΟΡΑΕΙ 15ΑΡΕΣ.ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΤΑΡΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΤΟΥ ΕΦΕΥΓΑ,ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΜΩΣ.ΚΟΨΑΜΕ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ.
Α!ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΠΑΛΙ ΤΟΥ ΛΟΥΝΑ-ΠΑΡΚ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΕΣ.ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΠΑΛΙ 1 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΦΤΑΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΑΝΕΤΑ,ΕΚΟΨΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ ΤΟΥ PUNTO ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ :wink:
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ
Ο ΓΕΡΟΛΥΚΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΟΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΟΤΕΡΑΚΙ ΤΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΤΕΛΟ 85 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 71 ΑΛΟΓΑΚΙΑ.
ΣΗΜΕΙΩΣΗ.
ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΜΟΥ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΔΕΞΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΡΑΦΛΑ,ΟΥΤΕ ΚΑΙ Ο TED ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ.ΤΑ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΜΟΥ ΑΝ ΜΠΟΥΝΕ ΣΕ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡΟΜΕΤΡΟ ΘΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΑΠΟΔΩΣΗ ΤΟ ΠΟΛΥ 3% :shock:
ΑΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΗ Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΟΤΙ Ο ΛΥΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΑΠΟ ΜΑΜΑ 1000 ΓΙΑΡΑΚΙ.ΑΥΤΑ.
ΜΙΛΤΟ ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕΣ?

Ted
17-02-2005, 10:24
Και ξέχασες και ένα άνοιγμα (το πρώτο στην Λ.Βουλιαγμένης και στο πρώτο φανάρι μπαίνοντας) όπου ήμουν ένα αμάξι μπροστά. Αυτά από τα "μικρά" του club :)

trackler
17-02-2005, 10:30
Και ξέχασες και ένα άνοιγμα (το πρώτο στην Λ.Βουλιαγμένης και στο πρώτο φανάρι μπαίνοντας) όπου ήμουν ένα αμάξι μπροστά.
ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ :!: :evil: ΗΣΟΥΝ 4 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ :wink:
ΑΦΟΥ ΡΕ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ :shock: ΣΤΑ ΝΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΑΕΙ!
ΘΕΛΩ ΕΠΕΙΓΩΝΤΩΣ ΛΑΣΤΙΧΑ.ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΟΡΟΠΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΥΝΑΜΗ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΜΕΧΡΙ 4000ΣΑΛ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΛΙΓΑ ΝΕΡΑ ΤΗΝ ΕΚΑΤΣΕΣ :x ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΦΗΣΑ ΤΟ ΓΚΑΖΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΤΗΣΕΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ.

trackler
17-02-2005, 10:33
ΑΝ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ(ΝΕΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ)TED ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ BURN OUT ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΥΚΟ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΑ!

nikolaras
17-02-2005, 13:33
τι γινεται ρε παιδια το forum παρακολουθειται απο ΟΛΑ τα αλλα club?

:)POLY KALO NA MAS PARAKOLOUTHOYN!!!!PAEI NA PEI OTI DEN PAIZOMASTE!!!!

MOΡΦΕΑΣ
17-02-2005, 13:47
ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΚΕΤΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΑΠΟ YARIS Κ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ!!!

Kekropas
17-02-2005, 13:59
Καλά θα κάνετε οι έχοντες 1.3 φίλτρο-εξάτμιση, να μην τα υποτιμάτε τα clio.Δεν είναι και οι πιο εύκολοι αντίπαλοι!
Όπως και να το κάνουμε είναι ''μαμά'' 10 άλογα παραπάνω έχουν πιο κοντό σασμάν και όπως και να το κάνουμε όλο και κανα περιφερειακό θα έχουν.
Ειδικά οι μη έχοντες japan yaris... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MOΡΦΕΑΣ
17-02-2005, 14:27
Ειδικά οι μη έχοντες japan yaris...

ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ.......ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!

Kekropas
17-02-2005, 17:17
Λυπάμαι που θα σου φέρω στο μυαλό άσχημες αναμνήσεις αλλά με προκαλείς.

Την περασμένη Πέμπτη ήσουν στο φανάρι της Βάρκιζας μπροστά μου.
Ανάβει πράσινο και εγώ ξεκινάω χαλαρά, μέχρι να καταλάβω ότι ανοίγεις, μου έχεις φύγει ήδη 3 αυτοκίνητα.
Ρεμπριζάρω 2α και ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ στα τελειώματα της να ΑΦΗΣΩ γκάζι γιατί θα σε χτύπαγα!
Κάνεις δεξιά και συνεχίζεις να ανοίγεις, έχω ήδη κουμπώσει 3η και ρεμπριζάρω απο τα 90χλμ.
Καλύπτω το ένα αυτοκίνητο διαφορά, σου κάθομαι δίπλα και στη συνέχεια σου ρίχνω και 2 καρότσες, όπου και αλλάζω την 3η στα 140 ( και όχι στα 153 ) κουμπώνω 4η και η απόσταση έμεινε σταθερή.

Να σου θυμίσω βέβαια πως έχω 15αρια και όχι 14αρια όπως εσύ.
Φαντάσου να είχες και εσυ 15αρια......

Νομίζω πως υπήρχαν και μάρτυρες....

ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΙΣΤΕΙΣ :?:

[hr:baf3725bbc][hr:baf3725bbc][hr:baf3725bbc][hr:baf3725bbc][hr:baf3725bbc][hr:baf3725bbc][hr:baf3725bbc][hr:baf3725bbc][hr:baf3725bbc]

ΕΔΩ ΚΛΑΙΜΕ.......ΜΠΟΥΑΑΑΑΑΑΑ!

dt-clio
17-02-2005, 18:13
ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΥΤΟ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟ SITE ΜΑΣ.ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ CLIO ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΗΜΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΤΟ CLUB ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΓΥΡΝΑΓΑΜΕ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ ΗΡΘΑΝ ΔΥΟ CLIO ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΟΛΛΗΣΑΝ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΛΕΩ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΑΜΕ ΠΙΣΩ ΠΟΛΥ.ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΙΟ ΗΤΑΝ; ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΗΜΑΣΤΑΝ 1500.ΚΟΙΤΑ 1500 ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΑΜΑ 1300 ΕΙΜΑΣΤΕ.ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΜΑΣΤΕ :mrgreen:

Όλα τα site έχουν ενδιαφέρον και μπορώ να πω ότι παρακολουθώ πολλά από αυτά.
Καταρχάς το ένα clio ήμουν εγώ, το άλλο δεν είναι καν στο club. Το παιδί δεν το ήξερα καν. πιο κάτω που ανοίξαμε του έριξα 1,5 αμάξι.

ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΙΟ ΗΤΑΝ; ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΗΜΑΣΤΑΝ 1500.
Το συμπέρασμα αυτό δεν ξέρω που το έβγαλες. Εγώ είπα ότι το αμάξι είναι 1500 γιατί ναμίζω ότι κάτι τέτοιο έγραφε μπροστά βλ. T sport. όσο για το χρυσό όταν άνοιξα κανονικά δεν μπορώ να πω ότι μου άνοιγε. μην ξεχνάς ότι ξεκινούσα από πίσω του. επίσης σε κάθε δικό σας αμάξι ήταν από ένα άτομο και αφού με έιδες πρέπει να είδες και το δεύτερο άτομο μέσα. είσαι που είσαι ελαφρύτερος, είχα και άλλο άτομο μέσα.

ΚΟΙΤΑ 1500 ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΑΜΑ 1300 ΕΙΜΑΣΤΕ.

αυτό επίσης δεν λεέι τίποτα. εγώ είμαι μαμά τελείως και εσύ δεν ξέρω τι μπορεί να φοράς επάνω μίλτο. στο παιδί με το 206 είπες για τα άλογα σου, δεν το έβγαλα από το μυαλό μου και ούτε το υπολόγισα. δεν το συνηθίζω... το παιδί με το χρυσό είπε μάλιστα ότι δεν το έχει μετρήσει αλλά ότι είναι σίγουρα πάνω από 110.
οπότε βγάλτε τα συμπεράσματα σας...

Jim_TSport
17-02-2005, 19:07
ΠΑΙΔΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΩ ΑΛΛΑ ΤΟ CLIO 1.4 EINAI ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΑΠΟ YARIS 1.3 ΠΑΝΤΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΑΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ YARIS 1.5 TSPORT ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΑ ME TO SUZUKI IGNIS 1.5 TO SUZUKI ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΩΣ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΜΟΤΕΡ!

v@g
17-02-2005, 19:12
Χαιρετω τους Yarisαιους!!! Είμαι το παιδί με το γκρι 206 1.6! Χαιρετισμους στο ασημί και το χρυσό yaris που πετυχα προχθες στη Βουλιαγμενης και μιλήσαμε ελάχιστα!

GREGORY
17-02-2005, 19:50
ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

ΦΙΛΕ dt-clio.
Η ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΡΟΛΟ.
Π.Χ.
ΕΙΜΑΙ 1000cc ΚΑΙ ΕΧΩ ΛΟΥΚ ΑΠΟ 1500.
ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΤΟΥΜΕ.

dt-clio
17-02-2005, 20:16
Θέλετε να μου πείτε ότι δεν ήταν 1500. Εντάξει δεν έχω λόγω να το αμφισβητήσω. επίσεις αυτό δεν αποκλείει το γεγονός να είναι πιο γρήγορο από το 1500 έτσι?

Εξάλου ο Μίλτος είπε ότι είναι κωλοφτιαγμένο ο δικό του οπότε...

dt-clio
17-02-2005, 20:17
σημερα θα ειμαι κατω παντως οποιος εχει όρεξη να τα πούμε απο κοντά ας κατέβει...

Jim_TSport
17-02-2005, 21:10
ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!

dt-clio
18-02-2005, 01:52
sorry αλλα είχα φυγει όταν έκανες το post. Εξάλου έβρεχε και δεν είχε τίποτα... ισως αυριο το βράδυ να μαζευτούμε κάπου να τα πούμε. και όταν λέω να τα πούμε δεν εννοώ απαραίτητα να ανοίξουμε αλλά να γνωριστούμε από κοντά και να μιλήσουμε.

Miltos
18-02-2005, 08:05
ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ 127 ΑΛΟΓΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΛΑ.ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΑΛΛΟ ΑΤΟΜΟ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΜΑΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΑ ΚΙΛΑ.ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΙΡΑΓΜΕΝΟ ΠΟΛΥ ΤΟ YARAKI ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΑΠΟ 1500 ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΔΩ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΧΑΒΑΛΕ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙΣ :wink:

Miltos
18-02-2005, 08:09
ΓΕΙΑ ΣΟΥ V@<hidden> ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ.

dt-clio
18-02-2005, 08:47
Δεν υπάρχει λόγος να παρεξηγηθώ. είπαμε δεν είμαι κομπλεξικός... απλά δυο τρία πράγματα τα ξέρω και τα καταλαβαίνω και γι'αυτό η παραπάνω συζήτηση. θα τα πούμε απο κοντά εαν είναι πάντως...

v@g
18-02-2005, 10:36
Peace :)

MOΡΦΕΑΣ
18-02-2005, 11:10
ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ 2 ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ SILVERVITZ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΤΣΑΓΙΑΣΕ Κ ΚΛΠ..........ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΑΝΑΨΕ ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΠΡΑΣΙΝΟ ΕΓΩ ΓΚΑΖΩΣΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΜΟΥ....ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΕ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΜΟΥ.......ΣΕ ΕΙΔΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕΣ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΛΩΡΙΔΑ..........ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΚΟΝΤΡΑ?????

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΙΛΑΩ......ΕΓΩ ΕΤΡΕΧΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΜΟΥ.......ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΟΝΤΡΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.........ΑΝ ΚΑΝΑΜΕ ΚΟΝΤΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΤΑΓΑ Κ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ.......ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΟΥΝΑΣ ΤΟ ΜΑΝΤΗΛΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΦΕΥΓΩ.........!!!!!!

ΤΩΡΑ ΑΝ ΤΡΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ Κ ΛΕΣ ΟΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΠΡΩΤΟΣ.....ΜΑΓΚΙΑ ΣΟΥ!!!

biofotos
18-02-2005, 11:43
Γουστάρω εμφύλιο !!!

Y@RIS
18-02-2005, 12:00
ΓΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΛΙΓΑΚΙ.....

MOΡΦΕΑΣ
18-02-2005, 12:08
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ........ΑΠΛΑ ΕΓΙΝΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ..............ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΑ FACELIFT ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΙ........ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΚΟΝΤΡΑΣ........ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!

Kekropas
18-02-2005, 12:15
Δε καταλάβα ποιός σου είπε πως θεώρησα πως αυτό ήταν κόντρα.

Και εγώ για την πάρτη μου άνοιξα, απλά είπα πως ο καρβουνιάρης σου ήταν μπροστά μου και δε μπορούσα να ανοίξω όσο ήθελα :wink:

Και απλά είπα πως φάνηκε η υπεροχή του Ιάπωνα όταν έκανες δεξιά που σου κάλυψα τη διαφορά που ήμουν πίσω σου αλλά πέρασα και 2 αυτοκίνητα μπροστά χωρίς καν να ''σπάσω'' την τρίτη.

Όσον αφορά για το ότι έτρεχες για την πάρτη σου τι να πώ?

Στο δρόμο για την Ανάβυσσο και στη συνέχεια για Σούνιο που πήγαμε όταν φτάσαμε εγώ και ο Ted κάναμε και ένα τσιγάρο για να σε περιμένουμε!

ΟΥΤΕ ΤΟ 1000ΑΡΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ :lol: :lol: :lol:

Τι να πω ρε φίλε έτσι όπως εσύ θεωρείς πως πηγαίνεις ''γρήγορα'' εγώ πάω βόλτα με την κοπέλα μου.

Όσο για το θέμα για το ποιός τρέχει μόνος του εδώ μέσα και μοιράζει τσαγάκια αναπόδεικτα ταιριάζει περισσότερο σε εσένα!

Στο κάτω κάτω όταν πήγαμε RIBAS με ρώτησες αν είμαι 1.5 γιατί η διαφορά δε σου φάνηκε και πολύ μεγάλη...τώρα γυρνάς και λες πως έτρεχα μόνος μου?

nikolaras
18-02-2005, 12:31
Κοντρα διαρκειας yaris ts-audi Α3 1,6 FSI για περιπου 50 χιλιομετρα.Η διαδρομη ειναι εθνικη οδος Τρικαλων-Λαρισας, ο δρομος εχει και μεγαλες ευθειες με 4 λουριδες αλλα υπαρχουν και σημεια που στενευει με 1 λουριδα ανα κατευθυνση κατα διαστηματα συναντας και απο κανενα τρακτερ με φρεζα πισω,οποτε τα φρενα σε τετοιες ταχυτητες παιρνουν φωτια!!εγινε σημερα το πρωι.Περιμενω να ακουσω τις αποψεις σας!!!!TI THA GINEI RE PAIDIA THA TSAKONOMASTE METAXY MAS POIOS THA PERASEI TON ALLON??STO POST MOY DEN MOY APANTHSE KANENAS,DEN THELETE NA MATHETE TI EPATHE TO AUDI??

MOΡΦΕΑΣ
18-02-2005, 12:40
ΚΑΝΑΤΕ ΤΣΙΓΑΡΟ ΣΤΗΝ ΑΝΑΒΥΣΣΟ Κ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ???????ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΟΥΤΕ ΤΟ 1000ΑΡΙ?????ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΕΣ ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΕΙΣ????

ΚΟΙΤΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΟΥΝΙΟ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ Κ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΑΤΟΜΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ[highlight=red:4ab998121d] ΜΑΛΑΚΙΕΣ [/highlight:4ab998121d](ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!)......Κ ΕΓΩ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΡΩΤΟΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΟΥΝΙΟ Κ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΜΑΓΚΑΣ Κ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΜΟΥΡΗ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΩ ΜΟΥ.............Κ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΣΤΙ ΜΑΓΚΙΕΣ......ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΔΕΣΕΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΠΑΡΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.....ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ.......ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΡΙΒΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ 1993 ΣΤΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΟΥΡΗ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.......ΜΠΑΣ Κ ΨΑΡΩΣΟΥΜΕ.........ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑ!!!! [glow=red:4ab998121d]ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΣ[/glow:4ab998121d]

Kekropas
18-02-2005, 12:44
Kαταρχήν δεν τσακωνόμαστε, απλά πρέπει να μπούν κάποια πράγματα και κάποιοι στη θέση τους !

Έχω βαρεθεί να ακούω φίδια και τρελλες ιστορίες σε αυτό το topic !

Έχει παρατηρηθεί πολλές φορές κάποιος να λέει πως τσάγιασε κάποιον και να μπαίνεις σε άλλα forum και να βλέπεις το αντίθετο !

Όσον αφορά Νικόλα για το αποτέλεσμα της αντιπαράθεσης σου με το AUDI το αποτέλεσμα το ξέρουμε...

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ

ΑΛΛΑ

ΔΕ ΒΡΕΘΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ ΠΩΣ ΕΧΑΣΕ...

ΜΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΜΕ ΤΟ ΠΟΛΥ 110 ΑΛΟΓΑ ΝΑ ΤΣΑΓΙΑΖΕΤΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ?

monacular
18-02-2005, 13:09
ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΙ MODERATORS ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ;;;

ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΦΑΓΕ ΤΡΕΛΛΑ ΤΟ AUDI ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ 1300 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ 115 ΑΛΟΓΑ.
ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ.ΔΙΚΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΠΑΡΟΤΙ ΕΧΩ ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΑ ΙΑΠΩΝΕΖΙΚΑ ΤΑ ΠΕΡΝΑΩ ΠΑΝΤΩΣ.ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΜΑΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΣΥΓΚΡΙΣΗ.

ΗΡΕΜΙΑ ΤΩΡΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ

MOΡΦΕΑΣ
18-02-2005, 13:18
Έχω βαρεθεί να ακούω φίδια και τρελλες ιστορίες σε αυτό το topic !

..................

Kekropas
18-02-2005, 13:24
[/quote]ΚΑΝΑΤΕ ΤΣΙΓΑΡΟ ΣΤΗΝ ΑΝΑΒΥΣΣΟ Κ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ???????ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΟΥΤΕ ΤΟ 1000ΑΡΙ?????ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΕΣ ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΕΙΣ????

Καλά πες πως εγώ είχα παραισθήσεις, είχε και ο Τed παραισθήσεις ?

ΚΟΙΤΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΟΥΝΙΟ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ Κ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΑΤΟΜΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΜΑΛΑΚΙΕΣ (ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!)

Ναι ξέρω ξέρω δεν είχες και βενζίνη, έψαχνες να βρεις σταθμό, δε σου έπαιρνε ταχύτητες κτλ,κτλ,κτλ.

!)......Κ ΕΓΩ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΡΩΤΟΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΟΥΝΙΟ Κ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΜΑΓΚΑΣ Κ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΜΟΥΡΗ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΩ ΜΟΥ.............[/quote]

Με τι χέρια απο το φαρμακείο του Μπακάκου στην Ομόνοια ?

[/quote]ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΡΙΒΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ 1993 ΣΤΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΟΥΡΗ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.......ΜΠΑΣ Κ ΨΑΡΩΣΟΥΜΕ......... [quote]

Αυτό το ανέφερα μια φορά απλά για να πω πως δεν καλύπτομαι απο αυτή την διαδρομή πλέον γιατί έχει γίνει διαδρομή καθαρά επίδειξης για τον κόσμο και να τονίσω πως αυτού του είδους οι ενέργεις πέρασαν για μένα αφού τις έκανα αρκετά χρόνια πριν.
Ούτε ήθελα να το παίξω μούρη ούτε τίποτα, απλά το γεγονός ανέφερα.
Τώρα αν ρε φίλε εσύ ψάρωσες δικιά σου υπόθεση.

Δυστυχώς εμένα αυτό που με λυπεί είναι πως κάποιοι εδώ μέσα, μέσα σε αυτούς και εσύ σε πρωταγωνιστικό ρόλο ποδοπατούν την ιδέα της αυτοκίνησης τα ισοδεπώνουν όλα, έχουν αλάνθαστη άποψη για όλα και δυστυχώς δεν έχουν μάθει να ΑΚΟΥΝ τον άλλον και να σέβονται την άποψη κάποιου που στο κάτω κάτω μπορεί να ξέρει κάτι παραπάνω ρε αδερφέ!

ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΠΑΡΟΠΙΔΕΣ ΚΑΝΕΝΟΣ ΟΥΤΕ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΕΡΓΑΛΑΞΙΑΚΕΣ ΙΠΠΟΔΥΝΑΜΕΙΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΠΩ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΑΘΙΣΤΟΥΝ KINGS OF THE ROADS.
ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΥΤΟΠΙΑ ΣΑΣ.

Y@RIS
18-02-2005, 13:31
[glow=red:c8e0c1ec27]ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ LOCK TO TOPIC[/glow:c8e0c1ec27]

Miltos
18-02-2005, 13:34
ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΑΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ(ΕΙΔΗ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΜΟΡΦΕΑ).

Ted
18-02-2005, 15:01
Το "θέμα" σταματά εδώ.

Όποιος το συνεχίσει θα διαγράφεται το post του αυτομάτως.

Θεωρό πως ο καθένας έχει την άποψή του και ότι για εκείνον μπορεί να είναι σωστή αλλά δεν θα την πληρώνουν και οι υπόλοιποι διαβάζοντας αυτά που δεν αρμόζουν στο Club. Δεν πρέπει να το ρίχνουμε και πολύ στο χαβαλέ γιατί αν κάποιος που το διαβάσει το πάρει αλλιώς και γράψει ένα post με το τι εννόησε τότε αλλάξει το όλο θέμα. Αν βλέπετε ότι ο χαβαλές σε κάποιους δεν πιάνει σταματήστε το.

Τέλος δέν πρέπει άν κάποιος mod η admin λύψει για 1 μέρα
(και στη περίπτωσή μου λόγω βλάβης της dsl) να μην μπορεί να συγκρατιθεί η συζήτηση και να κλειδώνετε το topic. Έλεος. Μεγάλα παιδιά είμαστε. Στο κάτω κάτω και έμεναν μου έχουν ρίξει 1-1.5 αμάξια και από καλή ψυχή έχω γράψει για 2-3. Δεν χάθηκε ο κόσμος. Παρακαλώ, το topic θα μείνει ξεκλείδωτο και δεν θα το συνεχίσει κανείς. Όποιος το συνεχίσει θα σβηστεί το post του.

Ο MODERATOR ΤΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ

ImeLmaN
18-02-2005, 15:25

:) Με προσβαλεις προσωπικα

εχω γραψει τουλαχιστον δυο φορες οτι εχω χασει εγω και τα 105 αλογα μου :) ;)

Οσο για τον κυριο Ted η αλλιως "MODERATOR ΤΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ":

ωραιο γκομενακι φιλαρακι, εαν δεν ειναι η μανα σου ή η γκομενα σου θα ηθελα να με αφησεις να την κανω wallpaper :P

dt-clio
18-02-2005, 15:48
Κοντρα διαρκειας yaris ts-audi Α3 1,6 FSI για περιπου 50 χιλιομετρα.Η διαδρομη ειναι εθνικη οδος Τρικαλων-Λαρισας, ο δρομος εχει και μεγαλες ευθειες με 4 λουριδες αλλα υπαρχουν και σημεια που στενευει με 1 λουριδα ανα κατευθυνση κατα διαστηματα συναντας και απο κανενα τρακτερ με φρεζα πισω,οποτε τα φρενα σε τετοιες ταχυτητες παιρνουν φωτια!!εγινε σημερα το πρωι.Περιμενω να ακουσω τις αποψεις σας!!!!TI THA GINEI RE PAIDIA THA TSAKONOMASTE METAXY MAS POIOS THA PERASEI TON ALLON??STO POST MOY DEN MOY APANTHSE KANENAS,DEN THELETE NA MATHETE TI EPATHE TO AUDI??

Χαλαρώστε βρε παιδιά. Αντε για να πέσουν λίγο οι τόνοι βρε nikolara αυτό που λες δεν είναι κόντρα. είναι μετανάστευση... Αλήθεια τι έγινε?

Jim_TSport
18-02-2005, 17:41
ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΜΠΡΙΖΩΣΩ ΛΙΓΟ :wink: ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΡΕΘΕΙ YARIS NA ME ΠΕΡΑΣΕΙ :lol: ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ :twisted: ΑΝΤΕ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΙΓΟ ΠΛΑΚΙΤΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ! :lol:

nikolaras
18-02-2005, 20:52
BRE FILE CLIO TI THES NA EGINE,APOLYTOS TIPOTA,EPEIDH GINETAI XAMOS STO FORUM,DEN THA PO TIPOTA SAN MEGALYTEROS,ETSI GIA NA DOSO TO KALO PARADEIGMA,OLA TA ALLA AS TA SYMPERANETE MONOI SAS.
FILE SILVERVITZ,EXO XASEI POLLES FORES,ALLA NOMIZO,OTI DEN EINAI SOSTO NA GRAFOYME STO SYGEKRIMENO TOPIC,APO POIA AMAXIA XASAME,AS ANOIXTEI KAPOIO ALLO,EDO GRAFO POIA AMAXIA EXO KERASEI TSAI,VOYNISIO,HPEIROTIKO.
---ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ Ο MODERATOR ΕΝΟΤΗΤΑΣ---

dimitrios
19-02-2005, 02:06

:) Με προσβαλεις προσωπικα

εχω γραψει τουλαχιστον δυο φορες οτι εχω χασει εγω και τα 105 αλογα μου :) ;)

Οσο για τον κυριο Ted η αλλιως "MODERATOR ΤΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ":

ωραιο γκομενακι φιλαρακι, εαν δεν ειναι η μανα σου ή η γκομενα σου θα ηθελα να με αφησεις να την κανω wallpaper :P

και γω έχω χάσει 2-3 φορές αλλά τουλάχιστον έπεσα γενναία :D :D :D

Ted
20-02-2005, 22:05
πριν 2 βδομαδες περιπου βρισκομε μεσα στο 206 του vio και μαζι με ακομα ενα παλικαρι με ενα 2λιτρο 206 γυριζουμε μαλλιοκουβαρα απο αλυκες αναβυσσου.στο φαναρι της σαρωνιδας καθεται διπλα μας ενα yaris.το κοιταω βλεπω αυτοκολλητα του ομωνυμου club,και μετα το ματι μου πεφτει στο εμπρος δισκοφρενο...το βλεπω μικρο,οποτε λεω στον δικο μου..."αστο δεν αξιζει ειναι μικρο"...ξεκιναμε στο φαναρι αλλα ο τυπας με το toyota ειχε αντιθετη αποψη....ετσι καταληγουμε να ανοιγουμε απο 2ες και να μας εχει πολλη ανετα...
ναι!!!
ειχε το 206 1600 για πλακα!!!
και δε φτανει αυτο,μετα παει και κολλαει και στον αλλο με το 2λιτρο!!!
χαχαχαχαχα
στα γκαζια πηγαινανε τα ιδια(!),ενω στις στροφες -ντρεπομαι που το παραδεχομαι- αλλα τον τσαγιασε κι απο πανω...
μαλιστα κυριοι το yaris!!!
αλλο να το λεω και αλλο να το βλεπεις...ενα yaris να στραμπουλιεται με 160¨και βαλε χλμ....
στο τελος δεν κρατηθηκα πηγα να του δωσω συγχαρητηρια...
ο ιδιος ο τυπας δεν το πιστευε δε οταν εμαθε οτι πηγαινε τα ιδια με το 2λιτρο...
κι ολα αυτα με ενα κωλοφτιαγμενο 1300!!!!
αυτα τα ολιγα...
χαχαχαχαχα
ετσι για την ιστορια απ'οσο μου ειπε το παλικαρι,ηταν ο τυπος που ετρεξε το face 2 face με τον souli....

Το post είναι παρμένο απο το
ibizaclub (http://www.ibizaclub.gr/forum/viewtopic.php?t=2647&postdays=0&postorder=asc&start=495)
και το "κωλοφτιαγμενο 1300" του Μίλτου :!:

Για να δείτε που η προεδράρα μας, μας βγάζει άσπροπρόσωπους
Επίσης δεν θέλω να παρεκτραπείτε μετά το post μου, έτσι για να είμαστε χαλαροί και να μπορούμε να δημοσιεύουμε τέτοια ωραία post.

Jim_TSport
20-02-2005, 22:31
ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ ΜΗ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ YARIS ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΥΠΕΡΒΑΛΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΤΟ YARIS ΠΗΓΑΙΝEI ΣΤΑ ΓΚΑΖΙΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΛΙΤΡΟ 206 EKTOΣ AN O ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥ ΠΕΖΟ ΗΤΑΝ ΚΟΥΛΟΣ :lol: ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΟΤΙ ΣΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΥΚΟΛΟ ΓΚΑΖΙ ΣΤΗΣ ΕΥΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΣΤΟ ΜΙΛΤΟ! :wink:

GREGORY
20-02-2005, 22:44
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΙΣΤΕΥΤΟ , ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΠΑΘΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ SITE.
Υ.Γ. ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ , ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΑΥΤΟ Ο ΜΙΛΤΟΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΚΑΡΑΛΗΣ ΜΠΡΟΣΤΑ.
ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΣΤΟ ΦΛΟΥ .
ΝΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΕΥΟΥΝ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ.

biofotos
20-02-2005, 23:26
Είναι άλλη μια απόδειξη ότι μόνο τα ράσα δεν κάνουν τον παπά. Χρειάζεται κανείς ΚΑΙ χέρια αλλά ΚΑΙ αυτοκίνητο. Όταν πάρχει μόνο το ένα, δουλειά δεν γίνεται...

vagelis21
21-02-2005, 02:15
παιδια εγω με ενα 1000αρι τα εχω δωσει σε:seisento sporting,matiz,golf 1400,και σημερα σε ενα smart.μαλλον το ειχε πειραξει γιατι μεχρι τα 135 τον ειχα κολλημενο στο ενα αυτοκινητο πισω.τι να κανουμε,ζοριζομαστε λιγο αλλα το παλευουμε.εχουμε φαει και ηττες βεβαια αλλα ασ μεινουμε στα θετικα.

nikolaras
21-02-2005, 03:09
LOIPON GIA NA MH LEME KAI POLLA POLLA SHMERA TA EBALA ME ENA MERCENDES E200 COMPRESSOR MEXRI TA 200 TON PERIMENA ALLA EKOBE POLY STIS STROFES, OPOTE PALI TON PERIMENA....PANTOS EIDA STO KONTER MOY 210!!!!!VVTI,1500 TA PANTA GIA NA EISAI MPROSTA!!!!!FILTRO XORIS PNIXTH KAI KALH BENZINA, KAI KAPAKI PLANISMENO........POSA ALOGA NA EINAI TO ATIMO???KAI NA FANTASTEITE OTI DEN EXEI STROSEI AKOMA.......

v@g
21-02-2005, 14:03
Ρε σεις εντάξει ας χαλαρώσουμε! Όχι και με το 2λιτρο 206! Το Yaris του Μίλτου πάντως πάει γαμάτα! Είχαμε ανοίξει πριν καμιά βδομάδα (εγω είμαι με 206 1.6 με σκούπα) και ενώ 1η, 2α ήμουν μπροστά, στην 3η μου άνοιξε (έπαθα πλάκα όταν τον έβλεπα να περνάει μπροστά!!! Τελικά μέχρι το κάρφωμα 5ης αν δεν κάνω λάθος μου χε ρίξει 1 κενή! Το Yaris αυτό χαλαρά είναι το πιο γρήγορο 1.3 ατμόσφαιρα που έχω δει! Ωραιος ο προεδρος :) Ελπίζω να μας δωθεί ευκαιρία να ξαναανοίξουμε σε κανένα μήνα που θα έχω και προγραμματάκι!

ImeLmaN
21-02-2005, 14:25
ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΜΠΡΙΖΩΣΩ ΛΙΓΟ :wink: ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΡΕΘΕΙ YARIS NA ME ΠΕΡΑΣΕΙ :lol: ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ :twisted: ΑΝΤΕ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΙΓΟ ΠΛΑΚΙΤΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ! :lol:

θα κατεβεις σημερα?

MOΡΦΕΑΣ
21-02-2005, 14:44
ΩΠΑ.....ΓΟΥΣΤΑΡΩ.......ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΚΗΝΙΚΟ????

Miltos
21-02-2005, 15:20
ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΗΡΕΜΙΣΤΕ ΛΙΓΑΚΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΕΓΩ ΑΛΛΑ Ο ΠΑΘΩΝ.ΕΞΑΛΛΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΛΙΤΡΟ ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΡΟΛΑΡΙΣΤΑ 2ΕΡΕΣ ΚΑΙ 3ΤΕΣ ΚΑΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΔΙΠΛΑ-ΔΙΠΛΑ ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΚΟΥΜΠΩΣΕ ΤΗΝ 4ΑΡΤΗ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 180 ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΕΝΗ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Ο VAG ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ.
ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΑΛΛΑ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΙ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ...

tsakirn
21-02-2005, 15:30
Ρε σεις εντάξει ας χαλαρώσουμε! Όχι και με το 2λιτρο 206! Το Yaris του Μίλτου πάντως πάει γαμάτα! Του Μίλτου το κόβω γύρω στα 120 PS το 206 2.0 έχει 136. 940/120=7.83 και το 206 είναι αν δεν απατόμαι 1060 κιλά 1060/136=7.794 αν προσθέσουμε το σαφώς κοντύτερο σασμάν του Yaris, τα λίγα κιλάκια ακόμη που λείπουν απο αυτό του Μίλτου και το χέρι ξυράφι στις αλλαγές δεν μου κάνει καμία εντύπωση να έχασε το 206. Άλλωστε το 1.6 το έχω κερδίσει με μεγάλη διαφορά πολλές φορές και του Μίλτου είναι πιο γρήγορο απο το δικό μου οπότε καθόλου παράλογο.

Ted
21-02-2005, 17:46
Ρε σεις εντάξει ας χαλαρώσουμε! Όχι και με το 2λιτρο 206! Το Yaris του Μίλτου πάντως πάει γαμάτα! Του Μίλτου το κόβω γύρω στα 120 PS το 206 2.0 έχει 136. 940/120=7.83 και το 206 είναι αν δεν απατόμαι 1060 κιλά 1060/136=7.794 αν προσθέσουμε το σαφώς κοντύτερο σασμάν του Yaris, τα λίγα κιλάκια ακόμη που λείπουν απο αυτό του Μίλτου και το χέρι ξυράφι στις αλλαγές δεν μου κάνει καμία εντύπωση να έχασε το 206. Άλλωστε το 1.6 το έχω κερδίσει με μεγάλη διαφορά πολλές φορές και του Μίλτου είναι πιο γρήγορο απο το δικό μου οπότε καθόλου παράλογο.

Ορίστε και κάποιος που σκέφτεται λογικά και με νούμερα.
Απλά είναι τα πράγματα. Άλλωστε αν εγώ πηγαίνω το 1.4 ε του φούστη ο Μίλτος δεν θα έχει τα 1.6 και 2.0?
Ακόμα έχετε απορίες; Α και ξεκολλάτε με τα κυβικά. Το αμάξι που οδηγείτε πρέπει να σας το έχει διδάξει αυτό.

Jim_TSport
21-02-2005, 18:41
ΔΙΑΒΑΣΑ OTI KAΠOIO ΥΑRΙΣ ΜΕ ΨΑΧΝΕΙ! ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΠΜ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΗΚΑ! :evil:

ImeLmaN
21-02-2005, 20:25
χα χα χα

τσιμπησες ε???

οκ σου στελνω πμ το τηλεφωνο μου να κανονισουμε την ωρα μιας "συνουσιας μυστικης"

ImeLmaN
22-02-2005, 09:17
οτι δεν μπορεις να αποφυγεις απολαυσε το 8)

η διαφορα των αμαξιων ηταν τραγικη θα ελεγα, ενδεικτικα σε καποια φαση καναμε απο εκκινηση πεταχτηκα ενα με εναμιση αμαξι μπροστα και μεχρι τα μεσα περιπου της 4ης ηταν ο Jim 2 περιπου αμαξια μπροστα...................

στο γυρισμο πετυχα ενα Punto Sporting 16v, ενα Opel Astra 1,4 16v και μια BMW (αγνωστον στοιχειων καινουργια), τα καρφωσα και τα τρια με ευκολια θα ελεγα (μεχρι 5η, τουλαχιστον 2 αμαξια μπροστα εγω, ανοιγματα απο 4η, εκτος απο την BMW που ηταν πολυ τσοντα)

Επισης θα ελεγα οτι ειναι επιτακτικη η αναγκη για σκληρημα του αμαξιου μου, εχουν αρχισει και μου σπανε τα νευρα οι κλισεις που παιρνει...

MOΡΦΕΑΣ
22-02-2005, 10:26
ΟΧΙ ΡΕ ........ΕΧΑΣΑ ΤΕΤΟΙΟ ΣΚΗΝΙΚΟ?????ΦΤΟΥ!!!!!!

DASTEK
22-02-2005, 10:27
ΑΧ ΒΡΕ ΜΙΛΤΟ......

ΒΡΕ ΜΙΛΤΟ.........

(ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ?)

ImeLmaN
22-02-2005, 10:35
ΟΧΙ ΡΕ ........ΕΧΑΣΑ ΤΕΤΟΙΟ ΣΚΗΝΙΚΟ?????ΦΤΟΥ!!!!!!

αφου σε πηρε ο jim και το επαιξες σπιτογατος

χμμμ σπιτογατος ή γαμογατος ??? :D

MOΡΦΕΑΣ
22-02-2005, 11:10
ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΕΡΘΩ......ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟΣ ΜΕ ΚΑΜΕΡΑ Κ ΚΛΠ......ΑΛΛΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ ΤΑ ΗΠΙΑΜΕ...ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ....ΦΑΓΑΜΕ Κ 4 ΠΙΤΣΕΣ.....ΑΝΤΕ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΕΙΣ ΜΕΤΑ!!!...ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΕΙΧΑ ΓΙΝΕΙ!!!

ImeLmaN
22-02-2005, 11:23
ε τον αλητη....

αποκαληφθηκε σχεδιο σπηλωσης του ονοματος μου..... :shock:

:) :) :)

dt-clio
22-02-2005, 16:09
Παιδιά ήθελα να έρθω χθες να γνωρίσω και μερικούς από κοντά αλλα δεν τα κατάφερα? σήμερα θα κατέβει κανείς?

Jim_TSport
22-02-2005, 17:42
ΦΙΛΕ ΜΕ ΤΟ CLIO ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΕΙΛΕ ΠΜ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΩΡΑ! ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΛΕΥΚΟ SWIFT GTI ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΕ ΤΟ YARIS :lol: ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΝΟΙΓΜΑ ΙΔΙΩΣ ΤΡΙΤΕΣ ΗΜΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΜΟΥ! :D ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΒΗ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΚΥΡΙΟΛΕΧΤΙΚΑ ΤΟΝ ΤΣΑΝΤΙΣΑ ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΕ ΕΝΑ ΥΦΟΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗΣ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΤΕΛΙΚΟ ! ΤΗΝ ΚΟΝΤΡΑ ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΛΑΜΠ ΠΟΥ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΑ ΓΥΡΝΑΓΕ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ!

nikolaras
22-02-2005, 19:59
ΦΙΛΕ ΜΕ ΤΟ CLIO ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΕΙΛΕ ΠΜ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΩΡΑ! ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΛΕΥΚΟ SWIFT GTI ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΕ ΤΟ YARIS :lol: ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΝΟΙΓΜΑ ΙΔΙΩΣ ΤΡΙΤΕΣ ΗΜΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΜΟΥ! :D ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΒΗ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΚΥΡΙΟΛΕΧΤΙΚΑ ΤΟΝ ΤΣΑΝΤΙΣΑ ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΕ ΕΝΑ ΥΦΟΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗΣ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΤΕΛΙΚΟ ! ΤΗΝ ΚΟΝΤΡΑ ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΛΑΜΠ ΠΟΥ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΑ ΓΥΡΝΑΓΕ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ!Ετσι-ετσι ειναι φιλε Δημητρη,και εγω στα ιδια περιπου ειμαι με gti soyzoyki μαμα!!